Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Mój kanał Zapraszam na kanał "jedynytakisebek" na YT - gry stare i nowe, single i multi ;)

jedynytakisebek

Startujący
Jestem początkującym youtuberem chcącym rozwijać swój kanał i swoje umiejętności więc piszcie proszę co jest ok a co nie. Chętnie nawiążę współpracę z innymi youtuberami którzy mają już większe doświadczenie. Na obczajkę wrzucam po jednym odcinku z serii które robię ;)

Link do kanału: jedynytakisebek

1. Przejedźmy się czołgiem | War Thunder | PL | AB 41 (Autoblinda 41)
2. Śródziemie: Cień Mordoru PL - #01 Prolog - RETRO
3. Brutal Legend Gameplay PL #01
4. Total War: Warhammer 2 PL| Curse of the Vampire Coast | Kampania Noctilus - #01

Zapraszam do oglądania i pozdrawiam!!!
 
Ostatnio edytowany:

jedynytakisebek

Startujący
Nowiutki odcinek z cyklu "War Thudner - Przejedźmy się czołgiem". Zapraszam do obejrzenia oraz komentowania na YT. Piszcie co się podoba a co nie. Zachęcam również do wyboru czołgów do następnych odcinków, wystarczy że w komentarzu pod filmem na YT napiszecie jaki pojazd chcielibyście zobaczyć i w miarę możliwości postaram się Wasze życzenia spełniać ;)

 

jedynytakisebek

Startujący
Jest już nowy odcinek z cyklu "War Thunder - Przejedźmy się czołgiem". Pojazd do tego odcinak wybrał jeden z widzów. Was również zachęcam do udzielania się w komentarzach i wybierania pojazdów do następnych części.

 

jedynytakisebek

Startujący
Świeży odcinek z cyklu "War Thunder - Przejedźmy się czołgiem". Objeżdżamy w nim włoską maszynkę P.40. Wrzuciłem także trochę nowej muzyki w tle dla urozmaicenia ;) Zapraszam do oglądania i komentowania. Jeśli film się podoba to proszę o łapkę w górę i sub-a.

 

jedynytakisebek

Startujący
Oto nowiutki odcinek z cyklu "Przejedźmy się czołgiem"! Tym razem na patelni mamy pojazd Autoblinda 43 czyli włoski kołowiec z armatką 47 mm! Serdecznie zapraszam do obejrzenia i komentowania! Pamiętajcie że w komentarzach możecie wybrać pojazd do następnych odcinków. Podzielcie się również Waszymi wrażeniami jeśli już mieliście okazję prowadzić to cacko! Jeśli film się spodoba to łapeczka w górę i subskrybuj kanał żeby nie przegapić kolejnych odcinków!

 

jedynytakisebek

Startujący
Kolejny odcinek z serii War Thunder - Przejedźmy się czołgiem. Na pierwszym planie tym razem włoska p-lotka R3 Capraia. Sprawdźcie jak ta maszynka radzi sobie w boju! Zapraszam do obejrzenia!

 

jedynytakisebek

Startujący
Serdecznie zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z serii War Thunder! Tym razem siądziemy za sterami włoskiej niszczarki z potężnym działem 90mm!

 

jedynytakisebek

Startujący
Oto przed Wami kolejna porcja wrażeń z War Thunder! Kolejna włoska niszczarka zwana przez włochów "bassotto" czyli "jamnik".

 

jedynytakisebek

Startujący
Zapraszam serdecznie do obejrzenia najnowszego odcinka z serii Przejedzmy sie czołgiem. Tym razem mamy do czynienia z włoskim kołowcem z działem 90mm! Oprócz tego 2 nowe odcinki z Cienia Mordoru!

 

jedynytakisebek

Startujący
Jest i kolejny odcinek z cyklu "Przejedźmy się czołgiem"! Tym razem na życzenie jednego z użytkowników zrobiliśmy małą odskocznię od pojazdów włoskich. A do odcinka został nominowany PZ IV F2!

 

jedynytakisebek

Startujący
W nowym odcinku z War Thunder jeździmy "włoskim" Shermanem FIrefly! Ponadto kolejne 2 odcinki z Shadow of Mordor! Zapraszam serdecznie do obejrzenia!

 

Statystyki forum

Wątków
20,027
Wiadomości
157,935
Użytkownicy
9,542
Najnowszy użytkownik
Doretta777

Premium news

  • NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

    W tym miejscu wyświetli się reklama.

    Socials

    Początek strony