Witam

Dyskusja w 'Przywitaj się' rozpoczęta przez użytkownika zibsiben, Kwi 19, 2017.

1. zibsiben

zibsiben Nowy

Docenione treści:
    2
    Punkty:
    3
    Witam użytkowników GamesBoard.pl

Jestem Dawid, mam osiemnaście lat w gry zagrywam już od czwartej klasy podstawówki chociaż podstawówka to były głownie mniejsze i mało ambitne tytuły takie jak Metin2 czy też "Needforspeedy".

Mam kilka ulubionych gatunków gier, mam słabość do gier typu "Soldat" być może dlatego, że cała podstawówka była ogrywana w TDP. Lubię gry z możliwością widoku zza pleców (Dark Souls, Tomb Raider, Crime Craft:Gangwars\Bleedout, Skyrim).

Jestem raczej samotnym graczem wiele razy podejmowałem próbę grania w mmorpg ale są dla mnie zwyczajnie nudne, WoW znudził mi się na 7lvl. Najdłużej grałem chyba w Neverwinter Online ujął mnie swoją prostotą a zarazem złożonością.

Dużo mojego czasu pochłonęły następujące tytuły.
    • Leauge of Legends (shaco is life)
    • CC:GG
    • Tf2
    • Terraria
    • Skyrim
    • PoE
    • Neverwinter Online
    Zagrywałem się też w Paladins czy jak kto woli Overwatch dla biedaków. Za serce chwyciło też chivalry:MW i radosne a jakże bolesne dla ucha okrzyki spamowane pod klawiszem "c".
    Aktualnie śmigam w Brain/Out, Dirty Bomb oraz próbuję w ARK chociaż z tym mi nie wychodzi bo mój sprzęt nie oszukujmy się - jest słaby. Bardziej to wygląda jak rozciągnięta gra z PS ale cóż...

Lubię też anime, co prawda dużo nie obejrzałem (jakieś 250 godzin będzie) ale dobrałem sobie naprawdę ciekawe tytuły i były świetne.

Cóż to tyle z mojej strony, liczę na cieplutkie przyjęcie i być może na poznanie ciekawych osób do gry bo zamierzam ruszyć z kopyta w nowej lidze PoE.

2. Minimunko
    2Spam4Me

Minimunko Pracownik Staff Member Moderator lokalny

Docenione treści:
    298
    Punkty:
    133
    Witaj :) Fajnie że się rozpisałeś i możemy cię lepiej poznać. Mam nadzieje że zostaniesz na GB na dłużej :)

3. kubu1999
    Kofeina

kubu1999 Gracz

Docenione treści:
    8
    Punkty:
    18
    Witaj na forum :)

4. Plajer
    Zajęty

Plajer Junior Admin Staff Member Junior Admin Koordynator forum

Docenione treści: