Wielki Test TV

Jakiś czas temu rozpocząłem przygodę z Youtube. Różne filmiki - gry, testy, sporty ekstremalne. Często na wesoło. W tym wątku będę zamieszczał swoją radosną twórczość. Lubię stare gry (głównie na Segę), więc na pierwszy ogień - Lion King :-)

Kontent na kanale spoko, ale nie zdobędziesz na nim wielkiej sławy ( jednak mogę się mylić ). Przydałby się trochę lepszy mikrofon. Umieściłeś kamerę w prawym górnym rogu ekranu, zasłaniając pasek życia.

Kontent na kanale spoko, ale nie zdobędziesz na nim wielkiej sławy ( jednak mogę się mylić ). Przydałby się trochę lepszy mikrofon. Umieściłeś kamerę w prawym górnym rogu ekranu, zasłaniając pasek życia.
Cześć Efinenty. Jeżeli chodzi o lepszy mikrofon - masz rację. To samo tyczy się paska życia :-) Kanał raczkuje, ale jest już około 500 widzów. Jeżeli chodzi o tematykę - nie ograniczam się do gier, będzie dużo szerzej. Są zdrapki, testy, sporty ekstremalne, sztuka... Zobaczymy :-) Tu jest coś dla miłośników zdrapek :

--- Post updated ---
Wielki Test Energoli :-)

--- Post updated ---
Kolejna porcja zdrapek :-)

--- Post updated ---
Test zupek chińskich :

--- Post updated ---
Dzisiejsze drapanko :-)
--- Post updated ---
Po Lion King - czas wrócić do Aladdina :-)
https://www.youtube.com/watch?v=NTTAIN6kEj4

Ostatnio edytowany:
Krzyżówki. Nigdy nie mów nigdy, ale...NIGDY więcej ;-) Nie mam zdrowia do tych zdrapek.

Resident EVIL VII - koniec Cześki :-)

Dziwna rozmowa w sprawie pracy :-) 1. 600 zł za 4 dni :-)... Nie o kwotę jednak chodzi...

Początek strony