Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Inne gry Ultima Online - MoonGate : polski darmowy serwer gry MMORPGJest mi niezmiernie miło zaprosić Was Wszystkich - Drodzy Forumowicze - do wkroczenia w progi świata UO Moongate: Perilous - polskiego, darmowego serwera gry Ultima Online, wspaniałej sieciówki - jednej z prekursorek gatunku MMORPG. Pozycji, która potrafiła zjednać sobie miliony wiernych fanów na całym świecie.

Serwer Moongate (adres www.ultimaonline.pl) - który w swojej pierwszej odsłonie powstał na przełomie 2000/2001 roku - uznawany jest do chwili obecnej za shard, który w historii polskiej społeczności UO - cieszył się największym zainteresowaniem graczy. Jego pierwotne założenia - zbudowanie wirtualnego świata o zasadach oddających jak najbardziej realia serwerów oficjalnych - zdobyły sobie dużą rzeszę fanów, którzy przeżywali na pierwszym Moongate, przez szereg lat, wspaniałe przygody. Żaden późniejszy polski shard nie zgromadził tak dużej społeczności - której członkowie, mimo upływu lat, do chwili obecnej wracają z sentymentem do tamtych czasów.

Nowa odsłona świata Moongate - jest miejscem bardzo niebezpiecznym, gdzie zasady gry są zgodne z regułami oficjalnego serwera Siege Perilous. Tak, Moongate stał się miejscem gdzie zło i mrok przenika świat w stopniu znacznie większym, niż ma to miejsce na serwerach regularnych. To świat, w którym pojedynki graczy (PvP) wzbudzą w Was pokłady prawdziwej adrenaliny, gdzie na wszystkich kontynentach obowiązują zasady pełnej zła Felucci, gdzie nie będzie tak krytykowanego Trammel, gdzie wykwalifikowani rzemieślnicy są cennym nabytkiem dla każdej Gildii i Frakcji.

Prace nad nowym serwerem zostały juz zakończone (włącznie z obsługą najnowszej wersji gry 3D) , nasz serwis internetowy z każdym dniem wzbogaca się o nowe moduły i opcje, wróciliśmy również do obsługi domeny www.ultimaonline.pl. Na potrzeby naszego projektu uruchomiono dedykowany, serwer sieciowy podpięty do szybkiego łącza w profesjonalnej serwerowni.

Wierzymy, że wspólnie z Wami stworzymy nowy, wspaniały świat i wielką społeczność, gdzie wzajemne relacje wzniosą się do poziomu zlotów jak miało to miejsce w czasach Pierwszego Moongate.

Nowy Moongate: Perilous czeka na Was. Stańcie się jego częścią - serdecznie zapraszamy !
 

Statystyki forum

Wątków
20,063
Wiadomości
157,993
Użytkownicy
9,730
Najnowszy użytkownik
osezuha

Premium news

  • NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

    W tym miejscu wyświetli się reklama.

    Socials

    Początek strony