League of Legends Sposób na lose streak?

Dyskusja w 'MOBA' rozpoczęta przez użytkownika blackcats, Gru 31, 2016.

 1. blackcats

  blackcats Startujący

  Wiadomości:
  11
  Docenione treści:
  0
  Ma ktoś sprawdzony sposób na wyjście konta z lose streak? Mam ludzi którzy robią 2/15 w 15 minucie. Przegrana zazwyczaj w 25 minut, więc w godzinkę da radę zagrać 2 rundy nawet i przegrać je.... Dlaczego jak mam nawet 20/5 to i tak gówno z tego wychodzi? Trzeba to przeczekać czy po prostu ile się ma przegrać to się przegra? Dlaczego tak jest? Spadłem już prawie 2 dywizje dlatego pytam.
  Teraz próbowałem przegrać wszystkie które mam do przegrania ale nerwowo nie wyrabiam z tymi k***a debilami. 13 przegranych 5 wygranych z ostatnich 18 gier...

  Pytanie "Czekać" czy "Przegrywać dalej, aż przyjdzie win streak".

  Dodam tylko, że nawet noob championy nie działają, bo wchodzą mi na linie w 4 enemy team :) W prawie 90% grach jak gram nimi, nie wiem czy to diamenty jakieś czy coś.

  Tags: gia xe vios 2017, isuzu 8 tan, gia xe altis 2016, xe tải hyundai hd72
   
  Ostatnio edytowany: Sty 3, 2017
 2. gram_w_komputer

  gram_w_komputer Moderator MOBA

  Wiadomości:
  36
  Docenione treści:
  4
  Przede wszystkim, nie możesz nikogo flame'ić. Nie zawsze dobre statystyki = wygrana, ponieważ zapewne grasz na kille, nie pushujesz. Jeżeli w każdym meczu osiągasz takie statystyki, masz bardzo dobre umiejętności makro, a co z umiejętnościami mikro? Poćwicz umiejętne stawianie wardów, dobrze farm i nigdy nie doprowadzej do sytuacji 1v1. Pamiętaj! Dobry gracz wygra 1v1, a mądrzejszy nigdy do niego nie doprowadzi.
   
 3. Sony

  Sony Spamer I

  Wiadomości:
  276
  Docenione treści:
  2
  Graj dla przyjemności, dla poprawiania swoich umiejętności a nie dla winów a wygrane przyjdą same. Wiem to z własnego doświadczenia - kiedyś ciągle flejmowałem jak przegrywaliśmy przez co sam sie słabiej skupiałem na grze i przegrywaliśmy też przez moją wine, ale "dorosłem" jako gracz i teraz gram dla poprawiania swoich umiejętności i dla przyjemności będąc przy tym dobrym sojusznikiem a win streaki to mam ogromne :p
   

Poleć tę stronę