Rudel z ugandy - czyli gry z tuby

Nazwa na Youtube: Rudellandy
Adres kanału: https://youtube.com/c/rudellandy
Od kiedy nagrywam: kwiecień 2016
Co nagrywam: Różne gry. Staram się robić serie ale zdarzają się również streamy z widzami w inne gry

Cześć. Witam was bardzo serdecznie.

Jestem Rudellandy i chciałbym powiedzieć coś więcej o moim kanale na YT. Ogólnie powstał on z myślą głównie o mnie, ze względu na to, iż potrzebowałem motywacji do przechodzenia gier. Bardzo często miałem tak, że zaczynałem jakąś grę i jej nie kończyłem z różnych powodów. Ustawienie sobie harmonogramu jednego filmiku dziennie na YT pozwoliło mi ukończyć gry, z którymi miałem wcześniej problem. Początkowo mój kanał opierał się głównie na grach single player, gdzie starałem się robić serie z gier. Po przejściu danego tytułu wchodził następny i tak dalej. Następny etap to było dorzucenie streamowania. Live były nieregularnie i na nich grałem już w różne gry, w ogóle nie związane z moimi seriami. Obecnie zrezygnowałem całkowicie z nagrywania, ze względu na czas potrzebny do renderowania materiałów, a tego czasu czasami po prostu brakuje. Nagrywanie zostało zastąpione przez live. Obecnie na strumykach mam serię z Elex'a, ale tak jak poprzednio są również inne gry (LoL, WoT, CS:GO, OW, Dota 2 i wiele innych). Na moim kanale znajdziecie więc wiele gier, ze względu na to, iż nie jestem w stanie grać ciągle w jeden tytuł. Gry są przeważnie naprzemiennie. Bywają to gry AAA jak i tak zwane indyki.

Jeżeli chcecie, zapraszam wieczorami na mój kanał, gdyż wtedy nadaję na żywo. Mam nadzieję, że kanał się spodoba. 3majcie się ciepło i do zobaczenia ;)

Początek strony