Ogłoszenie Rekrutacja na budowniczego!

Filuuu

Community Manager
Członek ekipy
Junior Admin
Moderator lokalny
Support Minecraft
Cześć!
Po długim czasie wznawiamy rekrutację na BUDOWNICZEGO!
Wraz z końcem roku szkolnego a początkiem wakacji postanowiliśmy
poszukać osób, które zechcą działać dla rozwoju serwera.

Poszukujemy osób:
-Potrafiących budować ładnie i nieszablonowo.
-Znających się na WorldEdicie.
-Dyspozycyjnych czasowo.

Zasady zgłoszenia do rekrutacji:
-Posiadać działający Mikrofon i komunikator Discord.
-Zbudować na serwerze Creative AUTORSKI projekt z dowolnej tematyki.
-Napisać pod tym tematem swój nick z minecraft jakiego używasz
na serwerze + napisać kilka zdań o sobie i od jak dawna budujesz w MC.

Korzyści z rangi Budowniczy:
-Osoba posiadająca rangę budowniczy ma możliwość
wybrania permanentnej rangi na wybranym serwerze!​

ogamus

Startujący
jedno pytanko jakies wiek wymagany?

Filuuu

Community Manager
Członek ekipy
Junior Admin
Moderator lokalny
Support Minecraft
Wiek nie jet ważny, liczą się umiejętności.

a jak będziecie to sprawdzać ??
i kiedy ?
--- Post updated ---
bo nwm czy się wyrobie :P

Filuuu

Community Manager
Członek ekipy
Junior Admin
Moderator lokalny
Support Minecraft
a jak będziecie to sprawdzać ??
i kiedy ?
Budujesz autorski projekt na creativie tutaj piszesz to co jest wymagane (zapisane w poście wyżej) i gdy skończysz dajesz znać tutaj bądź na discordzie komuś z administracji.
Czas nieograniczony rekrutacja otwarta 24/7

nick: xxxKubotvek
Mam na imię Kuba
lubię budować
mam 14 lat
lubię grać w piłkę
posiadam premkę
:)myslę ze się dostane
--- Post updated ---
kiedy wyniki
--- Post updated ---
Cześć!
Po długim czasie wznawiamy rekrutację na BUDOWNICZEGO!
Wraz z końcem roku szkolnego a początkiem wakacji postanowiliśmy
poszukać osób, które zechcą działać dla rozwoju serwera.

Poszukujemy osób:
-Potrafiących budować ładnie i nieszablonowo.
-Znających się na WorldEdicie.
-Dyspozycyjnych czasowo.

Zasady zgłoszenia do rekrutacji:
-Posiadać działający Mikrofon i komunikator Discord.
-Zbudować na serwerze Creative AUTORSKI projekt z dowolnej tematyki.
-Napisać pod tym tematem swój nick z minecraft jakiego używasz
na serwerze + napisać kilka zdań o sobie i od jak dawna budujesz w MC.

Korzyści z rangi Budowniczy:
-Osoba posiadająca rangę budowniczy ma możliwość
wybrania permanentnej rangi na wybranym serwerze!​
kiedy winiki

Załączniki

Szwabenb47

Junior Admin
Członek ekipy
Junior Admin
nick: xxxKubotvek
Mam na imię Kuba
lubię budować
mam 14 lat
lubię grać w piłkę
posiadam premkę
:)myslę ze się dostane
--- Post updated ---
kiedy wyniki
--- Post updated ---

kiedy winiki
myślisz, że jak dasz screena z internetu, to dostaniesz sie?

Nick:Nikitio
Mam 14 lat
Kocham mc, gram od ponad 7 lat.
Buduję nowocześnie
Często przebywam na serwerze i jestem dostępna
Posiadam premkę
Umiem opanować sytuację
Mam discorda
Znam się na wordedicie bardzo dobrze
Posiadam kulturę

Mam nadzieję, że się dostanę :)
*Sorki za te

Załączniki

ogamus

Startujący
Stare zgloszenie

Ostatnio edytowany:
Nick: CzystaPerfekcja
Nazywam się Weronika. Na serwerze jestem bardzo często. Jednym z moich ulubionych stylów budowania jest styl średniowiecza. Jestem koleżeńska i szybko nawiązuje kontakty z innymi. Mam discord oraz jestem tam często dostępna. Moim hobby jest rysowanie. Mam umiejętności korzystania z world edita. Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy.

Wstawiłam zdjęcia też po ozdobieniu działki:

Załączniki

Ostatnio edytowany:

Filuuu

Community Manager
Członek ekipy
Junior Admin
Moderator lokalny
Support Minecraft
Rekrutacja trwa nadal. Caly czas mozecie zglaszac swoją kandydature!

ogamus

Startujący
Nick: ogamus
Mam na imię Natalia
Mam 11 lat
Lubię grać w piłkę nożną
Bardzo lubię grać w minecraft, gram około 5 lat
Mogę budować nowocześnie jak i średniowiecznie
Już posiadam konto premium
Na serwerze bywam często
Mam discorda
Znam się na wordedicie
Umiem zachować kulturę
[Prawie wszystkie domki sa inaczej umeblowane]

Załączniki

Ostatnio edytowany:
Nick: Tribunall
Mam na imię Miłosz, lat 17. Przygodę z Minecraftem zacząłem około 5(?) lat temu i trwa ona nadal. Co do nauki to ogólniak chodź może się to zmienić na technikum w najbliższym czasie. Chętnie poznam nowe osoby i porozmawiam z ciekawymi osobami.
Budowanie każdego rodzaju nie sprawia mi problemu lecz uwielbiam klimaty średniowieczne.
Oczywiście Premium posiadane, w związku z wakacjami duża aktywność lecz po wakacjach może się ona odrobinę zmniejszyć.
Posiadam discord, ts3, skype czy co tam jeszcze może być potrzebne do komunikacji.
Wole pracować manualnie ale WordEdit nie sprawia mi większych problemów.
Kultura to moje drugie imię, zaraz po spokoju. Przez nawał wolnego czasu szukam zajęcia a zasiadanie w administracji wydaję się być ciekawym i uczynnym zajęciem na wolne chwilę.
Załączam oczywiście Screenshooty mojej dzisiejszej pracy, wena przybyła więc długo czasu nad tym spędziłem podczas 2 sesji albo 3.

Załączniki

Efinenty

Piszący III
Nick: Efinenty
W sumie dużo tutaj pisać nie będę. Dla tych, którzy mnie nie znają jestem Efi, dla znajomych Mateusz (Dla Filaaa "Mój Mateuszek"), mam 17 lat mieszkam w okolicach Kielc. Były moderator Gildii oraz FreeBuild (Aktualnie ChatMod FB). Jak ktoś chce mnie bliżej poznać, piszcie. Buduję od wielu lat, więc trochę temat ogarniam. Na creativie wykonałem projekt budynku, pałacu, kościoła (jego strukturę, gdzie wystarczy dać tylko 4 razy paste i wyjdzie cały budynek, więc uznałem, że budowanie tego samego wprawi mnie w obłąkanie. Dodatkowo projekt jest za duży i wybudowanie 4 ścian zajęło by mi dobre 3 tygodnie, a jak wiemy to tylko na potrzeby rekrutacji więc serwer tak czy siak by z tego nie skorzystał.[jeżeli zaś jest zapotrzebowanie na taki budynek dokończę go za pomocą WE jeżeli się dostanę.]) Dla zainteresowanych /p h efinenty a dla leni zostawiam tutaj screen'a.
Ps.
Jednak screena nie zostawię, ponieważ "Plik za dużo waży". Pewnie przyczyniła się do tego również moja waga 240 kg. Daje więc linki do imgura.

Screenów z SP nie mam, ponieważ wykasowałem wszystkie save'y. Musicie się zadowolić tą małą dawką moich umiejętności (nie chciałem budować budynków 5x15, ponieważ to odgrzewanie starego kotleta)

Ostatnio edytowany:
Nick: UnicornDaniel

Cóż mogę rzec, na początek napiszę coś o sobie. Nazywam się Daniel, w kwietniu skończyłem 17 lat. Moja przygoda z Minecraftem trwa już dobre 4 lata, a mimo to wciąż uczę się czegoś nowego. Jeżeli chodzi o komunikator głosowy taki jak discord, to nie posiadam go jeszcze z powodu braku telefonu komórkowego, ale za jakiś czas takowy będę posiadać. Aktualnie można się ze mną skontaktować na facebook'u albo poprzez email: [email protected], jeżeli dostałbym odpowiedź w sprawie rekrutacji. Jestem bardzo dyspozycyjny czasowo i mogę poświęcić dużo godzin na spędzanie ich na serwerze, jednym minusem jest jednak to, że czasami zdarzają mi się nieplanowane wypady do rodziny lub do miasta.

Moim autorskim projektem będzie coś na podobieństwo ogrodu z dużą ilością kwiatów jak i dwoma różowymi drzewami. Samą powierzchnie oraz drzewa wykonałem za pomocą world edita, kwiaty natomiast są wykonane ręcznie. Całą pracę zrobiłem w dwa dni z przerwami, co daje ok. 4-5 godzin. Specjalizuje się właśnie w costumowych terenach i wychodzi mi to lepiej niż tradycyjne budowanie. Także jakby była potrzeba, mógłbym wykonać mapę pod spawn ;p

Dołączam link do zdjęć, nie mogę ich załączyć jako pliki bo ,,są za duże'', ugh. Dla pewności można jeszcze odwiedzić moją działkę (/p h UnicornDaniel) aby zobaczyć to na własne oczy.

Początek strony