Odrzucone EasyHC Prośba o unbana HaoAsakura

Dyskusja w 'Prośby o unbana' rozpoczęta przez użytkownika HaoAsakura, Maj 17, 2017 o 8:42 PM.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HaoAsakura

HaoAsakura Nowy

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1

Twój nick na serwerze: HaoAsakura
    Rodzaj kary: ban 30 dni
    Nick Admina nakładającego kare: Filuu
    Data przewinienia: 17.5.2017
    Powód bana: Brak współpracy z administracją
    Treść odwołania: Prośba o unbana
    Dodatkowe informacje: Grałem sobie na serwerze nagle widzę nick gracza no to zaczynam shiftować i patrze się w jego kierunku po chwili jednak zostałem wezwany do sprawdzania i po chwili dostałem bana przez to że zakładałem skype. Ps skąd ten typu mógł nawet wiedzieć czy się na niego patrzyłem czy nie ? upload_2017-5-17_20-34-14.png Bez tytułu.png ta.png ds.png

2. HaoAsakura

HaoAsakura Nowy

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Paint był od print screena

3. Filuuu
    Meh

Filuuu Globalny Moderator Staff Member Globalny Moderator Moderator lokalny Support Minecraft

Docenione treści:
    151
    Punkty:
    158
    Ymmmm, nikt poza anty cheatem Cie nie zgłosił więc dodatkowe info odpadają w tej prośbie.
    SS nic nie wnoszą tym bardziej, że zostały zrobione w sporym odstępie czasu od nałożenia bana.
    To czy miałeś cheaty czy nie to sprawa drugorzędna ponieważ ban poleciał za brakwpolpracy.
    Nie wyrobiłeś się ze skype a nie posiadając go na kompie to już łamanie regulaminu, - który akceptujesz rejestrując się na serwerze.

Logi:

[20:13:40] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> HaoAsakura] Przyznajesz sie do uzywania cheatow lub innych wspomagaczy?
    [20:13:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [HaoAsakura -> Ja] nie
    [20:13:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Ja -> HaoAsakura] Dodaj na skype -> Filuuu MCGB <-

[20:19:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] haoasakura zbanowany przez Filuuu
    [20:19:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] Z powodu Brak wspolpracy z administracja.
    [20:19:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] MCGB.pl » haoasakura zostal zbanowany!

4. HaoAsakura

HaoAsakura Nowy

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Rozumiem ale jednak może trzeba było okazać trochę wyrozumienia i poczekać :)

5. Filuuu
    Meh

Filuuu Globalny Moderator Staff Member Globalny Moderator Moderator lokalny Support Minecraft

Docenione treści:
    151
    Punkty:
    158
    Jasne, gdyby ode mnie to zależało to bym mógł zaczekać.
    Ale jako członek administracji muszę wykonywać robotę tak jak nakazuje regulamin.
    /zamykam

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę