Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Problem z pingiem i utratą pakietów danych

krystiano13

Startujący
Witam
Kiedys w grach mialem bardzo dobry ping (20-30)
ale od paru dni miewam problem z utratą pakietów danych w csgo
utrudnia to strasznie granie
kiedy przełączę sieć z 4g na 3g to utrata pakietów znika ale pojawiają się duże skoki pingu
Proszę o pomoc

Matti

Pogromca Ameb
Członek ekipy
Administrator
Wychodzi na to, że nadajnik do którego się łączysz jest mocno przeciążony. Czy dysponujesz zewnętrzną anteną LTE?

Matti

Pogromca Ameb
Członek ekipy
Administrator
Więc obawiam się, że będziesz musiał się w takie coś zaopatrzyć. Skoro używasz 4G/3G to niestety ale musisz się liczyć z tym, że granie nie będzie w 100% komfortowe jak po kablu. Ja ostatnio testowałem rozwiązanie z anteną LTE i przyznam, że działa to całkiem sprawnie i nawet podczas sporej zawieruchy dało się fajnie grać. Podejrzewam, że używasz standardowego modemu LTE który dostałeś od operatora, zgadza się?

krystiano13

Startujący
Więc obawiam się, że będziesz musiał się w takie coś zaopatrzyć. Skoro używasz 4G/3G to niestety ale musisz się liczyć z tym, że granie nie będzie w 100% komfortowe jak po kablu. Ja ostatnio testowałem rozwiązanie z anteną LTE i przyznam, że działa to całkiem sprawnie i nawet podczas sporej zawieruchy dało się fajnie grać. Podejrzewam, że używasz standardowego modemu LTE który dostałeś od operatora, zgadza się?
routera od operatora

Statystyki forum

Wątków
20,039
Użytkownicy
9,574
Najnowszy użytkownik
Project Weed

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.