Wejdź na nasz DISCORD!

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności graczy! Umawiaj się na wspólne granie i rozmawiaj o grach!
Weź udział w licznych turniejach gier, dzięki naszemu kanałowi będziesz na bieżąco!
Discord

ZAGRAJ W TURNIEJACH GIER

Jesteś fanem gier online? Myślisz, że jesteś dobrym graczem? Sprawdź się w podczas turniejów!
Znajdziesz u nas turnieje gier League of Legends, AutoChess, Overwatch i nie tylko!
League of Legends

DYSKUTUJ NA NASZYM FORUM

Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawych informacji dotyczących świata gier i nowych technologii.
Mamy także spacjalne działy dla osób które szukają pomocy technicznej lub tytułów gier sprzed lat!
Overwatch

Problem z Counter Strike GO

Kupiłem niedawno nowy laptop MSI specjalnie do grania w CS. Wszystko idzie dobrze FPS pokazuje mi 300 ale gdy kończę i po pół godzinie znowu uruchamiam grę FPS wynosi tylko 60. Czy to jest kwestia ustawień w grze czy ustawień karty graficznej? Sterowniki Nvidi zaktualizowałem

Problem został wyjaśniony: trzeba było w ustawieniach przełączyć na okno, pełny ekran i to rozwiązało sprawę. Rozdzielczość się trochę pogorszyła ale mam teraz ponad 300 fps w grze

-----------------
Salus populi suprema lex

Do góry