Problem Populous 3 problem z uruchomieniem gry

Dyskusja w 'Problemy z grami' rozpoczęta przez użytkownika SzymonCichy, 4 Maj 2018.

1. SzymonCichy

SzymonCichy Nowy

Docenione treści:
    0
    Witam,
    mam problem z uruchomieniem gry - kupiłem w Origin dostęp do starej ale fajnej gry Populous 3. Teraz mam problem z uruchomieniem gry - przy próbie odpalenia niby coś ładuje ale zaraz wywala błąd na poziomie Windowsa "Program D3Ddpop3w przestał działać." z bełkotem że przestał działać i że firma M zbiera dane ale i tak to nic nie zmieni :/ ...

Wymagania sprzętowe
    Minimalne wymagania sprzętowe:
    • Windows XP lub Windows Vista
    • Procesor 1,8 GHz
    • 512 MB pamięci RAM (zalecane 1 GB)
    • Karta graficzna 3D zgodna z DirectX 7 (zalecana zgodność z DirectX 9)
    • 2GB wolnego miejsca na dysku
    • Mysz

Uwagi na temat zgodności: gra nie obsługuje nowszych kart AMD (7XXX, 8XXX oraz kart z serii Radeon R).

Uwagi o zgodności z kartami ATI/AMD: Populous: The Beginning wymaga sterowników do kart graficznych nie nowszych niż wersja 13.4.

U mnie karta graficzna jest zintegrowana w lapku a menadżer urządzeń mówi mi o karcie graficznej że to Intel(R) HD Graphics 3000. Początkowo myślałem że to windows 10 jest problemem ale chyba wychodzi na kartę - czy można ją łatwo zdowngrade'ować jeśli jest zbyt nowa dla starej gry? Czy należy spodziewać się podobnych problemów z innymi starymi grami typu Dungeon Keeper 2 itp?

2. Minimunko

Minimunko Moderator lokalny Staff Member Moderator lokalny

Docenione treści:
    355
  3. SzymonCichy

SzymonCichy Nowy

Docenione treści:
    0
    Dzięki - path pomógł :D a sam tyle nad tym siedziałem eh ...

4. Minimunko

Minimunko Moderator lokalny Staff Member Moderator lokalny

Docenione treści:
    355
    Nie ma problemu, temat do zamknięcia :p

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice