Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Pomocy

X

XDDDDDD

Gość
Kiedy włączam gre terraria Steam to wychodzi błąd ReLogic.native.dll kiedy klikam sprawdź spójność plików gry to wtedy wywala mi błąd dysku i nie wiem co zrobic próbowałem wszystkiego reinstall gry i steam

Minimunko

Legenda nad legendami
Zobacz czy czasem nie blokuje ci on jakiegoś pliku/procesu związanego z grą. Jeśli tak, to zezwól na wykonywanie go w ustawieniach antywirusa. Nigdy nie korzystałem z avasta więc nie wiem jak wygląda tam panel, ale mam nadzieje że zrozumiesz o co chodzi.

KamilXD

Startujący
Zobacz czy czasem nie blokuje ci on jakiegoś pliku/procesu związanego z grą. Jeśli tak, to zezwól na wykonywanie go w ustawieniach antywirusa. Nigdy nie korzystałem z avasta więc nie wiem jak wygląda tam panel, ale mam nadzieje że zrozumiesz o co chodzi.
Wiem o co chodzi przez ten czas kiedy pobierałem terrarie to miałem go wyłączonego.

Minimunko

Legenda nad legendami
Wiem o co chodzi przez ten czas kiedy pobierałem terrarie to miałem go wyłączonego.
nie chodzi o pobieranie, chodzi o uruchamianie gry. Może blokować ci plik bez którego gra się nie uruchomi.

KamilXD

Startujący
nie chodzi o pobieranie, chodzi o uruchamianie gry. Może blokować ci plik bez którego gra się nie uruchomi.
Wiem tylko o to chodzi że nie ma pobranego jedego folderu przez który wywala błąd kiedy chce go pobrać to błąd spróbuje z antywirusem coś zrobić

Matti

Pogromca Ameb
Członek ekipy
Administrator
Sprawdź czy masz wszystkie aktualizacje Windowsa. Być może brakuje jakiegoś Service Packa czy innego większego update'a.

Matti

Pogromca Ameb
Członek ekipy
Administrator
Zakładam, że to może być problem. Najlepiej byłoby jakbyś używał Windows 10.

Statystyki forum

Wątków
20,039
Użytkownicy
9,574
Najnowszy użytkownik
Project Weed

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.

Socials