Streamy Twitch

Streamy YouTube

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

★ PATOLKA.PL ★ | Darmowy | Stabilny serwer TS3

ts3patolka

Zapraszamy na nowo otwarty serwer PATOLKA.PL

Jeśli lubisz ciszę i spokój, chcesz spokojnie pograć ze znajomymi lub pogadać, to jest to serwer właśnie dla Ciebie.

CO OFERUJEMY:
- 56 slotów (przy większej liczbie użytkowników, ilość slotów zostanie zwiększona)
- Kanały Prywatne całkowicie za darmo
- Kanał VIP (który położony jest w wyższej części serwera, co ułatwia wyszukiwanie dla nowych lub stałych użytkowników)
- Ranga GoldVIP
- Możliwość ukrycia osób na kanałach prywatnych i VIP
- Administracja z wieloletnim doświadczeniem

Nasz serwer jest nowy i działa dopiero od niedawna. Dlatego jeśli masz znajomych, którzy by chcieli razem z Tobą wspomóc nasz serwer, to zapraszamy serdecznie.

Ostatnio edytowany:
Serdecznie zapraszam. ;)
Miła administracja. Przyjemna oraz szybka obsługa z Naszej strony.
Staramy się aby użytkownicy czuli się u Nas dobrze :)

Ostatnio edytowany:

ts3patolka

Zapraszamy :)

Ostatnio edytowany:

ts3patolka

Refresh :troll::pony:

Minimunko

Legenda nad legendami
Zobaczyłem to i tamto u was i kilka spraw mnie cholernie nurtuje ;p
Pierwsza sprawa, skoro macie domenę "patolka.pl" to dlaczego nie możecie jej używać jako email? Wygląda to trochę nie profesjonalnie ;v
Druga sprawa, nie obraźcie się ale wasza strona internetowa to kompletny dramat, nie wiem jak tam na net-speaku jest, ale z tego co pamiętam to wraz z kupnem dostajecie dostęp do całego FTP więc hulaj dusza macie możliwość edytowania wszystkiego a nie tylko pojedynczych schematów, które również wyglądają kompletnie tandetnie ;p
Ostatnia sprawa, W opisie serwera wspomnieliście o tym że kanały VIP znajdują się w wyższej części serwera, z tego co zauważyłem wcale tak nie jest.
A "strefa" znajduje się dopiero za strefą administracyjną, pomocy, poczekalnia, AFK i kanałami publicznymi, rozumiem że dopiero się rozwijacie i ludzi może nie jest jakoś dużo. Ale jeśli chcecie ich ściągnąć jeszcze więcej do siebie, to lepiej dbać o takie szczegóły bo wtedy wyglądacie jak rasowy TeamSpeak, a jak na razie jest źle :)
Pozdrawiam

ts3patolka

Witam.
1. Net-speak.pl wcale nie ma mozliwosci zabawa stroną. Owszem keidys tak bylo ale już tego nie ma.
2. Nie czuje potrzeby uzywania innego maila niż [email protected] nie wiem co Ty widzisz w tym złego ;)
3. Kanały Vip znajdują się w wyższej częsci serwera. Jesli serwer będzie wiekszy to strefa VIP bedzie wysoko, ponieważ jest pod poczekalnia. Nie bedzie trzeba przewijać.
Kazdy ma inną wyobraznie i wyobraza sobie inaczej swoj serwer. Nam sie podoba ;)
Również pozdrawiam ;)
--- Post updated ---
Strona internetowa bedzie inna ale na ten moment nie mamy w planach zmieniać. Są informacje zamieszczone? Są ;) Także jeśli chodzi o estetykę to będzie zmienione, lecz nie w tej chwili ;)

ts3patolka

Refresh

Ostatnio edytowany:

ts3patolka

Refresh

ts3patolka

Refresh

ts3patolka