Wejdź na nasz DISCORD!

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności graczy! Umawiaj się na wspólne granie i rozmawiaj o grach!
Weź udział w licznych turniejach gier, dzięki naszemu kanałowi będziesz na bieżąco!
Discord

ZAGRAJ W TURNIEJACH GIER

Jesteś fanem gier online? Myślisz, że jesteś dobrym graczem? Sprawdź się w podczas turniejów!
Znajdziesz u nas turnieje gier League of Legends, AutoChess, Overwatch i nie tylko!
League of Legends

DYSKUTUJ NA NASZYM FORUM

Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawych informacji dotyczących świata gier i nowych technologii.
Mamy także spacjalne działy dla osób które szukają pomocy technicznej lub tytułów gier sprzed lat!
Overwatch

Opis Gry - Subway Surfers

M

M4SHA

Gość
Witajcie, tu znowu ja - M4SHA.

Opis Gry - Będzie to seria opisów i ocen gier na telefon, zaczynajmy !Subway Surfers utrzymuje się w TOPce gier w Google Play już przez kilka miesięcy, czyli po prostu jest to jedna z najlepszych gier.

W tej grze zmieniamy się w grafficiarza, który upiększa wygląd kolei swoim dziełem. Akcja gry rozgrywa się na trzech torach. Grę tą dużo osób kojarzy z starszym już Temple Run. Sterowanie jest banalnie proste, po prostu, skręcamy z torów na prawo i lewo, turlamy się pod przeszkodą poprzez przesuniecie palcem od góry do dołu, natomiast odwrotnie, gdy przeskakujemy przeszkodę. Sama w sobie gra nie jest banalnie prosta, ponieważ kiedy zdobywamy punkty biegniemy szybciej. Głównym celem w tej grze jest wykonywanie misji, za które mnożnik doświadczenia się nam wzrasta ( Max 30 ).​

Jak w każdej tego typu grze mamy ulepszenia, tutaj są następujące:

JetPack – Po zdobyciu plecaka lecimy nad torami, mostami oraz stacjami kolejowymi zbierając monety, uwaga prędkość jest bardzo wysoka.

Super Sneakers – W tych butach możemy wskakiwać na pociągi, a z nich na most - Skaczemy wyżej i dalej niż normalnie.

Coin Magnet – Przyciąga monety w obszarze trzech torów, łapie je z góry, dołu, mostu oraz torów kolejowych.

2x Multiplier – Już wcześniej pisałem o mnożniku punktów, ten natomiast bonus zwiększa nasz obecny mnożnik dwukrotnie.

Mystery Box – Tajemnicza Paczka, w której znajdować mogą się pieniądze, bonusy i przedmioty do zdobycia innych postaci. Pudełko otwierane jest po zakończeniu gry, lecz można je kupić za 500 monet.


Ulepszenie czasowe:

Double Coins – Podwaja zdobyte w grze monety. Do kupienia kartą kredytową.

Hoverboard – Dzięki tej latającej desce w razie wypadku z pociągiem, nie skończy się gra, biegniemy dalej - Tym razem bez deski.

Score Booster – Zwiększa mnożnik o 5.

Mega Start – Użyć możemy go tylko i wyłącznie w początkowej fazie gry, po kliknięciu w ten bonus, lecimy ponad torami, mostami i stacjami kolejowym podobnie jak Jet Packiem.

Zabraknąć nie mogło również innych urozmaiceń, przedstawię poniżej.Missions - Misje, dzięki którym powiększamy nasz mnożnik.

Daily Challenge - Codzienny bonus, do zebrania litery, układające ciekawe wyrazy, dostajemy w zamian monety, a powyżej piątego dnia Super Mystery Box.

Weekly Hunt - Co miesiąc gra przedstawia nam inny kraj, we Francji zbieramy wieże Eiffla, w Wielkiej Brytani Big Beny, a po zebraniu ich co tydzień, dostajemy losową nagrodę:

1 Tydzień - Potrzeba zebranych przedmiotów - 10.
2 Tydzień - Potrzeba zebranych przedmiotów - 30.
3 Tydzień - Potrzeba zebranych przedmiotów - 40.
4 Tydzień - Potrzeba zebranych przedmiotów - 60.


Kolejnym urozmaiceniem są zmienne stroje - Do kupienia za Walutę Premium - Klucze, oraz Limitowane Edycje, do kupienia za pieniądze w grze.

Oto kilka z nich:Nie zapomnijmy o funkcji połączenia z Facebookiem, dostajemy nie tylko nagrodę w monetach, lecz możemy rywalizować ze znajomymi, którzy również się połączyli, można pobijać ich rekordy i piąć się miedzy nimi w górę tabeli rankingowej.

Podsumuwjąc:

Subway Surfers jest to gra dla dziewczyn i chłopców, dla młodszych i starszych. Nie usuwajmy tej gry, bardzo często twórcy wprowadzają aktualizacje, które na pewno łatwo się nam nie znudzą. Zachęcam wszystkich do dzielenia się swoimi rekordami z gry oraz wynikami w tym temacie.

Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... surf&hl=pl
 
Do góry