Nadchodzi Giermasz

Dyskusja w 'News Room' rozpoczęta przez użytkownika Matti, 7 Wrzesień 2016.

 1. Matti

  Matti Pogromca Ameb Staff Member Administrator

  Wiadomości:
  8 752
  Docenione treści:
  3 051
  Miłośnikom i sympatykom gier komputerowych z pewnością nie trzeba tłumaczyć słowa „Giermasz”, ale na wypadek, gdyby trafił tu ktoś obcy, wyjaśniamy: Giermasz to po prostu kiermasz książek rozszerzony o gry komputerowe, sprzęt do grania i wydawnictwa cyfrowe. A jak to na kiermaszach bywa, można złowić prawdziwą okazję. Zapraszamy!

  Gry komputerowe na dobre zagościły w naszych domach. Niewiele jest gospodarstw domowych, gdzie nie stoi bodaj jeden, nawet stary, komputer. Dziś nawet emeryci stawiają pasjanse na komputerach, w kąt odeszły tradycyjne karty, które trzeba tasować i które potrafią spadać ze stołu. Jesteśmy wygodni, wolimy wersję komputerową.

  Tym bardziej trudno się dziwić młodemu pokoleniu, które zamiast tradycyjnych planszówek wybiera gry komputerowe. I nie prawdą jest, że gry komputerowe nie mają żadnych cech pozytywnych. Mają ich bardzo dużo. Rozwijają myślenie logiczne i strategiczne, uczą podejmowania decyzji i planowania, ćwiczą pamięć, koncentrację, refleks i koordynację na linii oko – ręka. Gry komputerowe to nie tylko brutalne strzelanki, to także cała masa gier fabularnych, przygodowych, strategicznych czy zręcznościowych. Zresztą samo pojęcie „gra komputerowa” jest już dość umowne. Na rynku jest ogromna ilość przeróżnych konsoli do gier, niektóre wymagają od gracza niemałego wysiłku fizycznego. Przekonanie, że gra komputerowa to bezruch można włożyć między bajki.

  Na tegorocznym Giermaszu można znaleźć dużo atrakcyjnych pozycji w naprawdę niewysokich cenach. Okazjonalne promocje to dobry moment na uzupełnienie domowej kolekcji gier o kolejne tytuły. Ale gry to nie wszystko. Giermasz to także książki w zaskakująco niskich cenach, nierzadko niższych nawet niż na targach książki. To również gry planszowe, które poziomem i jakością daleko odbiegły od tradycyjnych warcabów i chińczyka. Nie brakuje również e-booków, filmów, muzyki... Właściwie Giermasz to miejsce gdzie można znaleźć wszystko. A ceny zaskakują swoją maleńkością, oj zaskakują...

  Żeby grać, trzeba mieć odpowiedni sprzęt. Nierzadko przeszkodą w prawdziwym rozkoszowaniu się grą jest zbyt słaby komputer, mały monitor, brak konsoli czy słuchawek. I tu niespodzianka! Już nie trzeba biegać po sklepach, by skompletować wszystkie niezbędne elementy układanki prawdziwego gracza. Wszystko, co potrzeba można kupić na Giermaszu, oczywiście korzystając z rabatów i promocji. Na stroniehttp://www.couporando.pl/kupony-rabatowe/cdp można znaleźć dużo kuponów rabatowych na gry komputerowe, sprzęt do gier i nie tylko.
   
  MileeeczeK lubi to.

Poleć tę stronę

 1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
  Dismiss Notice