Streamy Twitch

Streamy YouTube

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Mój Kanał TheHekson Kanał poświęcony dla gier na ps4

Hekson

Piszący I
Cześć Wszystkim!
Z tej strony TheHekson! Chciałbym was poprosić o ocenę mojego kanału. Dosyć długo na niego nic nie wrzucałem ale zacznę, chciałbym tylko się dowiedzieć co o nim sądzicie oraz czy macie jakieś porady co do niego.
Z góry serdecznie Dziękuje!
:)

Hekson

Piszący I
Cześć Wszystkim!
Powracam do nagrywania na yuotube! :) Mam nadzieję, że wam się spodoba sposób mojego nagrywania oraz ocenicie mój kanał. Zapraszam do oglądania. :>

Hekson

Piszący I
Kolejny odcinek na moim kanale :) Zapraszam do oglądania i Miłego Dnia! :D

Hekson

Piszący I
Zapraszam do kolejnego odcineczka z Diablo III na moim kanale
:) ! Miłego Wieczoru i oglądania!

Hekson

Piszący I
Zapraszam was do kolejnego odcinka na moim kanale. Miłego dnia i przyjemnego oglądania życzę! :)

Hekson

Piszący I
Cześć Wszystkim!
Zapraszam was do nowej serii na moim kanale! Życzę Miłego Oglądania!

Fajny kanał, w mojej opinii powinieneś pójść w stronę nowych gier lub w stronę czegoś czego jeszcze nie było na yt. Pracuj też nad systematyczną poprawą jakości.

Hekson

Piszący I
Fajny kanał, w mojej opinii powinieneś pójść w stronę nowych gier lub w stronę czegoś czego jeszcze nie było na yt. Pracuj też nad systematyczną poprawą jakości.
Dziękuje :) Niestety na PS4 nagrywanie jest ograniczony do 720p. Mogę oczywiście zacząć nagrywać inaczej i wtedy jakość poprawiłaby się o niebo lepiej ale na razie nie planuje. Dziękuję za opini postaram się nagrać coś w najbliższym czasie z nowszych gier. Pozdrawiam!

Dobry wieczór!
Zapraszam na kolejny odcinek na moim kanale! :D

Cześć wszystkim!
Zapraszam na kolejne odcinki z gier na moim kanale! Miłego Dnia oraz oglądania! :)

Cześć Wszystkim!
Chciałbym was zaprosić do kolejnych odcinków z Diablo III na moim kanale oraz do zaproszenia do nowej serii z Dragon age: Inkwizycja. Mój kanał jest względnie oparty na grach na platformę konsolową a dokładniej PS4. Mam nadzieje, że spodobają wam się moje materiały :) Staram się prowadzić odcinki systematycznie. Ale na razie Miłego Dnia oraz Oglądania!

#Gry #Dragonageinkwizycja #PS4 #TheHekson #YT
Cześć Wszystkim!
Zapraszam was do kolejnego odcinka z Dragon Age: Inkwizycja na PS4! :)

Hekson

Piszący I
Zapraszam was do kolejnego Odcinka z Dragon Age: Inkwizycja! Zapraszam także do innych serii na moim kanale oraz oczywiście oceny całego kanału. :D

Statystyki forum

Wątków
20,409
Użytkownicy
9,610
Najnowszy użytkownik
TheKredens

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Użytkownicy online

No members online now.
    Początek strony