Wejdź na nasz DISCORD!

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności graczy! Umawiaj się na wspólne granie i rozmawiaj o grach!
Weź udział w licznych turniejach gier, dzięki naszemu kanałowi będziesz na bieżąco!
Discord

ZAGRAJ W TURNIEJACH GIER

Jesteś fanem gier online? Myślisz, że jesteś dobrym graczem? Sprawdź się w podczas turniejów!
Znajdziesz u nas turnieje gier League of Legends, AutoChess, Overwatch i nie tylko!
League of Legends

DYSKUTUJ NA NASZYM FORUM

Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawych informacji dotyczących świata gier i nowych technologii.
Mamy także spacjalne działy dla osób które szukają pomocy technicznej lub tytułów gier sprzed lat!
Overwatch

Mój kanał Mój Kanał TheHekson Kanał poświęcony dla gier na ps4

Cześć Wszystkim!
Z tej strony TheHekson! Chciałbym was poprosić o ocenę mojego kanału. Dosyć długo na niego nic nie wrzucałem ale zacznę, chciałbym tylko się dowiedzieć co o nim sądzicie oraz czy macie jakieś porady co do niego.
Z góry serdecznie Dziękuje!
:)
 
Cześć Wszystkim!
Powracam do nagrywania na yuotube! :) Mam nadzieję, że wam się spodoba sposób mojego nagrywania oraz ocenicie mój kanał. Zapraszam do oglądania. :>

 
S

slot777

Gość
Fajny kanał, w mojej opinii powinieneś pójść w stronę nowych gier lub w stronę czegoś czego jeszcze nie było na yt. Pracuj też nad systematyczną poprawą jakości.
 
Fajny kanał, w mojej opinii powinieneś pójść w stronę nowych gier lub w stronę czegoś czego jeszcze nie było na yt. Pracuj też nad systematyczną poprawą jakości.
Dziękuje :) Niestety na PS4 nagrywanie jest ograniczony do 720p. Mogę oczywiście zacząć nagrywać inaczej i wtedy jakość poprawiłaby się o niebo lepiej ale na razie nie planuje. Dziękuję za opini postaram się nagrać coś w najbliższym czasie z nowszych gier. Pozdrawiam!
 
Cześć Wszystkim!
Chciałbym was zaprosić do kolejnych odcinków z Diablo III na moim kanale oraz do zaproszenia do nowej serii z Dragon age: Inkwizycja. Mój kanał jest względnie oparty na grach na platformę konsolową a dokładniej PS4. Mam nadzieje, że spodobają wam się moje materiały :) Staram się prowadzić odcinki systematycznie. Ale na razie Miłego Dnia oraz Oglądania!

 
Zapraszam was do kolejnego Odcinka z Dragon Age: Inkwizycja! Zapraszam także do innych serii na moim kanale oraz oczywiście oceny całego kanału. :D

 
Do góry