Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Creative Konkursy budownicze

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Temat Szopa na siano

Miejsce 3
ogamus - 1800money

Miejsce 2
OEjAy-pakiet 2 działek

Miejsce 1
CzystaPerfekcja-Vip

Dziękuje wszystkim za wzięcie udziału w konkursie! Kolejny odbędzie się za tydzień w sobotę o godzinie 20.30(moge sie spóźnić)! Prace były na prawdę godne podziwu, ale jak zawsze wygrali najlepsi. Dołączam screeny prac 1,2,3 miejsowych, a inne możecie zobaczyć na Creative MCGB!
Uczestnicy:
CzystaPerfekcja,Xx_PhEniXo_xX,OEjAy,PokemonMartyna,ogamus,MaciejRVelo,woju,ZosiaEkhem.

Całe info odnośnie kolejnego konkursu będzie zamieszczane na chacie creative w dzien odbywania sie konkursu!

Chcesz od razu sie zapisac? Napisz pod tym postem!

Załączniki

Ostatnio edytowany:
Nagrody na najbliższy konkurs!

3 miejsce
- 1700 money na drobne wydatki
- Podpis OldAngelMatthew
-Podpis Psychee

-Różne głowy, dodatki, które urozmaicają nagrodę

2 miejsce
-2300 money na trochę większe wydatki
-,, miecz właściciela'' posiadający różne interesujące efekty
-podpisy Psychee i OldAngelMatthew
-Różne główki inne oddające smaczku do wygranej nagrody
-bonus +200money do danej kwoty

1 miejsce
-Ranga VIP na 7 dni
-500 money na start
-Podpis Psychee i OldAngelMatthew
- Dodatki urozmaicające nagrodę:główki, kwiatki, śmieszki
-+150 money bonusu

Nowość: Każdy gracz biorący udział otrzyma pamiątkę uczestnictwa w konkursie!

Motto:
2. „Człowiek jest tym, o czym myśli przez cały dzień”
— Ralph W. Emerson

Dokładna data startu konkursu zostanie podana na Chacie w grze(godziny 19-20.30 piątek-sobota).

Wszystkie nagrody zostały ufundowane z portfela OldAngelMatthew ❤

KITY ZOSTAŁY TROCHE ZMIENIONE!!!

Ostatnio edytowany:
Nie widziałem, że będzie aż tak wielkie zainteresowanie KONKURSEM!
Łącznie wzięło w nim udział aż 16 graczy!
Biorący udział:
Perfekcyjny12,Monka,xX9Bartek9Xx,CzystaPefekcja,Piesek,OEjAy,FezzuX,Taytale,czarnabella2,ZosiaEkhem,PROSPL,miloszagent53,wikaxpde,logic_b0mb,sebekmen123,Srantanek123.
Mówiąc szczerze miałem bardzo trudne zadanie,wybierając tych najlepszych, bo wszystkie prace były serio ciekawe i było gdzie zawiesić oko ;D.

Konkurs polegał na zbudowaniu na swojej działce pracy.....! Zbliżają się wakacje i HMM... pojechał bym sobie na biwak! A więc tak muszę mieć namiot! I właśnie to było tematem do zrealizowania przez budowniczych, zbudowanie Namiotu! Wszyscy starali się wyrobić na czas, który był ograniczony do 20 minut.
Po wielkiej rywalizacji i emocjach konkurs wygrali:

3 miejsce
Fezzu ze swoją piękną pracą namiotu w bardzo strasznym miejscu, pełnym pajęczyn i walk na śmierć i zycie! Budowniczego poniosły tak emocje, że ukazał nam pojedynek z własnymi przyjaciółmi! Czego nie mogą zrobić gracze aby wygrać konkurs?

2 miejsce
logic_b0mb ze swoim projektem starego namiotu stojącego wśród mrocznych drzew. Budowla prosta, na pewno kiedyś nasi rodacy z szablą w ręku nocowali w takich namiotach na brzegach rzek i jezior! 100% zasłużone miejsce drugie ;3

1 miejsce
Taytale i jej przepiękny zielony elfi namiot! Któż inny mógłby w nim zanocować jak nie Leśny elf? Minimalny wystrój i strukturę otaczają ogromne drzewa, na pewno Tay chciała nam pokazać mroczny las, ale patrząc na słodkie pszczoły wypełniające niebo, nie mamy czego się bać, tylko stać i podziwiać! Nie mogłem postawić tej pracy niżej niż na pierwszym miejscu!

Kolejny konkurs odbędzie się za tydzień, dzięki wielkie wszystkim za udział! Dołączam screeny podium, a inne prace możecie zobaczyć na serwerze MCGB.PL wpisując /p h (nick gracza).
3 MIEJSCE.png
2 MIEJSCE.png
1MIEJSCE.png

Nagrody na dzisiejszy konkurs, który odbędzie się o godzinie 20.00 (zapisy 15 minut przed). Postanowiłem go zrobić za wielkie nim zainteresowanie!
Miejsce 3
-1000 money
-podpis OldAngelMatthew
- różdżka z super efektami

Miejsce 2
-1500 money
-Podpis OldAngelMatthew
-różdżka z super efektami
-podpis Psychee

Miejsce 1

-VIP
-Podpis OldAngelMatthew
-różdżka z super efektami
-podpis Psychee

Sponsor główny: OldAngelMatthew
Sponsor drugorzędny: Kwi3ciu

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, to była przyjemność. Niestety kończymy z tym, już permanentnie. Proszę Administratora o zamknięcie posta informacyjnego, a ja wraz z tym zamykam moją działalność!

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Statystyki forum

Wątków
20,143
Użytkownicy
10,262
Najnowszy użytkownik
1harpere3291fa9

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama