Kanał poświęcony grze Minecraft i nie tylko!

Clymoore

Startujący
Witam wszystkich użytkowników! Z racji iż w minecrafcie już siedzę około 7 lat i pomimo wielu prób odejścia od tej gry zawsze do niej wracam postanowiłem rozpocząć serię na moim nowym kanale, w której będę przedstawiał wam jak konfigurować pluginy do serwerów Minecraft! Podobną serię miał na swoim kanale Treekt, lecz zakończył on swoją działalność i postanowiłem kontynuować jego pomysł na serię!

Pierwszy odcinek poświęcony jest tworzeniu swojego pierwszego serwera:

W drugim odcinku przedstawiłem wam najważniejsze ustawienia serwera!

W trzecin odcinku pokazałem wam jak stworzyć serwer na wiele wersji Minecraft za pomocą pluginu ViaVersion!

Czwarty odcinek poświęcony będzie pluginowi do rang! Serdecznie zapraszam, już niedługo będzie na kanale!

Ostatnio edytowany:

Clymoore

Startujący
Na kanał wleciał czwarty już odcinek! W nim przedstawiam wam plugin EssentialsX!

Polskie Shoty

Witam, lubisz shoty ? wbij do mnie na kanał!
Sam uwielbiam zajmować się pluginami pod serwery bukkit/spigot do minecraft wiec na pewno skorzystam z twoich poradników :)

Ostatnio edytowany:

Clymoore

Startujący
Nowy (już piąty) poradnik! Pokazuje wam jak przywrócić skiny na serwer!

Clymoore

Startujący
Ludziska! Jutro na kanał wleci poradnik jak zrobić sieć serwerów Minecraft! Zapraszam wszystkich na ten film o 14:00!

Clymoore

Startujący
Na kanał wleciał poradnik jak zrobić sieć serwerów Minecraft!

Clymoore

Startujący
Na kanał wleciał poradnik jak zoptymalizować swój serwer Minecraft!

Clymoore

Startujący
Zmiana tematyki oraz nazwy kanału! Kanał nadal będzię poświęcony Minecraft'owi! Filmy o pluginach do Spigot pozostaną dostępne na niepublicznym! Niedługo nowe filmy na kanale!

Clymoore

Startujący
Na kanał wleciał odcinek Jak NIE budować miast w Cities: Skylines!

Clymoore

Startujący
Na kanale pojawiły się dwa nowe filmy z serii z Cities: Skylines w której budujemy sobie miasto o nazwie SkyLife!

Ostatni odcinek z pierwszego sezonu z miasta SkyLife!

Początek strony