Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Mój kanał Kanał poświęcony gamingowi, Bukkit!

Clymoore

Startujący
Witam wszystkich użytkowników! Z racji iż w minecrafcie już siedzę około 7 lat i pomimo wielu prób odejścia od tej gry zawsze do niej wracam postanowiłem rozpocząć serię na moim nowym kanale, w której będę przedstawiał wam jak konfigurować pluginy do serwerów Minecraft! Podobną serię miał na swoim kanale Treekt, lecz zakończył on swoją działalność i postanowiłem kontynuować jego pomysł na serię!

Pierwszy odcinek poświęcony jest tworzeniu swojego pierwszego serwera:

W drugim odcinku przedstawiłem wam najważniejsze ustawienia serwera!

W trzecin odcinku pokazałem wam jak stworzyć serwer na wiele wersji Minecraft za pomocą pluginu ViaVersion!

Czwarty odcinek poświęcony będzie pluginowi do rang! Serdecznie zapraszam, już niedługo będzie na kanale!

Ostatnio edytowany:

Polskie Shoty

Witam, lubisz shoty ? wbij do mnie na kanał!
Sam uwielbiam zajmować się pluginami pod serwery bukkit/spigot do minecraft wiec na pewno skorzystam z twoich poradników :)

Ostatnio edytowany:

Clymoore

Startujący
Ludziska! Jutro na kanał wleci poradnik jak zrobić sieć serwerów Minecraft! Zapraszam wszystkich na ten film o 14:00!

Clymoore

Startujący
Zmiana tematyki oraz nazwy kanału! Kanał nadal będzię poświęcony Minecraft'owi! Filmy o pluginach do Spigot pozostaną dostępne na niepublicznym! Niedługo nowe filmy na kanale!

Clymoore

Startujący
Na kanale pojawiły się dwa nowe filmy z serii z Cities: Skylines w której budujemy sobie miasto o nazwie SkyLife!

Clymoore

Startujący
Na kanale pojawił się pierwszy odcinek z nowego projektu! W tym projekcie staram się jak najlepiej odwzorować Kraków w Cities: Skylines!

Clymoore

Startujący
Z racji iż musiałem zrobić format komputera prace nad Krakowem przystanęły na chwilkę, lecz ruszają już od jutra z powrotem! Myślę, że odcinek zjawi się gdzieś w sobotę/niedzielę!

Clymoore

Startujący
Uwaga! Jako iż zdecydowałem, że nie mam czasu ani ochoty na robienie gameplay'i z gier postanowiłem przerzucić się na coś w czym się kształce czyli na programowanie! Na moim kanale niedługo pojawią się kursy, poradniki oraz oczywiście nie zabraknie poradników do serwerów Minecraft! Zapraszam na kanał!

Minimunko

Legenda nad legendami
Zapraszam do obejrzenia pierwszego odcinka z podstawowego kursu programowania w języku C++!

Zamiast wysuwać całą teorię w 5 minutach, mógłbyś rozłożyć to na kilka odcinków, i do każdej z "części" teorii, napisać krótki program który jasno pokazywałby jak dane pojęcie działa. Nie widzę sensu wykuwania całej teorii, bez jakiejkolwiek wiedzy praktycznej. Najlepiej jakbyś zaczął od początku od kompilatora po wprowadzenie do pisania kodu. Bez tego, potencjalny uczeń który chciałby się czegoś nauczyć, nie ogarnie nic. Pozdrawiam

Clymoore

Startujący
Chciałem zaznajomić początkujących z podstawową terminologią z którą mogą się spotkać np. w moich przyszłych filmach. Uważam, że wyjaśniłem wszystko w tak prosty sposób że żaden z moich widzów nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem. Ale dziękuję bardzo za ocenę! :)

Statystyki forum

Wątków
19,915
Użytkownicy
9,164
Najnowszy użytkownik
SkizekYT

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.
    Początek strony