Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Mój kanał Kanał poświęcony FPS. Serdecznie zapraszam.

Link do kanału: https://www.youtube.com/user/XanDerowy

Co nagrywam: Kanał głównie opierany będzie na grach FPS (R6,BF,CSGO,EFT) zazwyczaj na graniu z kumplami Multi.

Wiek: Jeśli jest ktoś ciekawy to mam dwadzieścia dwa lata.

Opis: Przygodę z YT rozpocząłem ponad 4 lata temu, niestety z przyczyn osobistych musiałem przerwać nagrywanie. Wróciłem po 4 latach z nowy planem na kanał, który opierać się będzie głównie na grach FPS aktualnie Rainbow Six Siege, a w przyszłości także inne gry (ogromnie czekam na BFV). Możecie zapytać jakie mam oczekiwania? Co chcę osiągnąć? Chciałbym rozwinąć kanał w taki sposób żeby mieć stałych dojrzałych widzów z którymi można sobie pogadać. W przyszłym roku mam przeprowadzkę na własne mieszkanie i będę miał ponad 150MB wtedy zacznie się ta większa przyjemność tzn. streamowanie, a to dla mnie o wiele wygodniejsze gdyż pracuję i po prostu na granie mam tylko czas wieczorami, oczywiście nie wszystkimi bo kobieta by marudziła :P Do tego czasu chcę rozwinąć kanał, kogoś zainteresować, żeby miał kto oglądać stream jak i kanał YT.
Poniżej przedstawiam swój film z mojego kanału może kogoś zachęci do obejrzenia następnego, a może i zostania na dłużej. Dziękuję.

 
Witam. Zapraszam na najnowszy film z Funny Moments/Najlepsze akcje w Rainbow Six Siege oraz na wczorajszy materiał z World War 3.

 
Materiał dość krótki ale chciałbym sprawdzić czy taka forma się spodoba, a czemu zmiana? Ogólnie strasznie przyjemnie mi się ogląda materiały od BikiniBodhi (jeśli nie znacie link w opisie kanału) i na polskim YT nie widzę takiego kontentu, więc chciałbym go wam dać. Co o tym myślicie?

 

Statystyki forum

Wątków
19,684
Wiadomości
157,146
Użytkownicy
8,701
Najnowszy użytkownik
Xchnia

Premium news

  • NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

    W tym miejscu wyświetli się reklama.

    Ekipa online

    Użytkownicy online

    Początek strony