Streamy Twitch

Streamy YouTube

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Inne Kamerka w samochodzie

smart

Startujący
Film z kamery w samochodzie może być dowodem w razie jakieś kolizji?? Jaką kamerkę możecie polecić aby obraz był dobrej jakości?

Minimunko

Legenda nad legendami
Film z kamery w samochodzie może być dowodem w razie jakieś kolizji?? Jaką kamerkę możecie polecić aby obraz był dobrej jakości?
Wydaje mi się że mają takie zastosowanie by w razie potrzeby udowodnić rację i posłużyć jako dowód w sprawie a co za tym idzie - wybronić nas. W jakim innym celu miałyby one służyć? :P
Co do wyboru nie pomogę, bo na rodzajach ich się kompletnie nie znam.
Pozdrawiam

Polecam lustrzanki nagrywają obraz w bardzo wysokiej jakości jednak nie przetrwają kolizji, przez co kierowca będzie bardziej uważał jak jeździć by jej nie zniszczyć.

Filuuu

Community Manager
Członek ekipy
Junior Admin
Moderator lokalny
Support Minecraft
Polecam lustrzanki nagrywają obraz w bardzo wysokiej jakości jednak nie przetrwają kolizji, przez co kierowca będzie bardziej uważał jak jeździć by jej nie zniszczyć.
*Warn za troll posty.

Co do kamerek samochodowych najlepiej wpisac sobie w jutuba terminy takie jak testy kamer samochodowych czy inne podobne. Wiele filmow na ten temat sie pojawi wraz z nagraniami z owych kamer by porownac sobie jakosc a cene.

Oczywiście, że może być dowodem :) Jedną z lepszych w rozsądnej cenie jest np. Xblitz Black Bird 2.0 GPS. Rozdzielczość FHD, GPS i tryb parkingowy. W sumie wszystko co trzeba, widziałem pare nagrań bo kolega ma i nawet wieczorem wyraźnie widać tablice

Jak najbardziej, w Rosji masz dodatkowe zniżki na ubezpieczenia jak masz kamerę, tam wymuszenia to normalność.

smart

Startujący
porównywałem sobie filmiki na youtubie tutaj polecaną z Mikavi PQ3 którą mi kumpel w pracy polecił to wydaje mi się że obraz z Mikavi był wyraźniejszy.

Wystarczy że porównasz parametry tych kamer. Mikavi to zupełnie inna klasa. Dlatego obraz wydaje Ci się wyraźniejszy. Jest przecież różnica m-y jakością 4K (Mikavi), a FHD (Xblitz). Do tego w tej pierwszej masz lepszej klasy procesor i obiektyw.

Statystyki forum

Wątków
20,411
Użytkownicy
9,631
Najnowszy użytkownik
Cupis9

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Ostatnie posty

Użytkownicy online

Początek strony