Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

jedynytakisebek wita się serdecznie ze wszystkimi :)

jedynytakisebek

Startujący
Witam. Cześć i czołem. Siema, siemaneczko.

Jestem z Kielc i tak już zostanie... cytując klasyka XD Jak się ktoś jeszcze nie domyślił mam na imię Sebastian i nie piję już... Aaa moment to nie tu ;) Dobra to teraz troszkę poważniej. Trafiłem na wasze forum w poszukiwaniu promocji dla swojego kanału na YT ale widzę że tematyka forum jest dużo głębsza i na pewno będę je odwiedzał częściej ;) Oprócz promocji można u Was znaleźć pomoc w tematach gier i nie tylko. Ogólnie moim hobby są jak pewnie się domyślacie gry komputerowe ale nie tylko. Jestem też fanem cięższych brzmień typu Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Motorhead. Uwielbiam czytać książki głównie o tematyce fantasy i historycznej. Lubię też obejrzeć sobie jakiś film od czasu do czasu. Jako że ostatnio mam więcej czasu na granie to postanowiłem oprócz samego grania coś nagrywać i tak otworzyłem sobie kanał na YT o tej samej nazwie co mój nick. Serdecznie wszystkich zapraszam do oglądania bo już trochę materiału jest. Oczywiście cały czas powstaje nowy a ja rozwijam swoje umiejętności w tworzeniu filmów co szczerze mówiąc daje mi niemal taką samą radość jak granie hmmm...

Pozdrawiam!!!

Statystyki forum

Wątków
19,707
Użytkownicy
8,739
Najnowszy użytkownik
Matiś_ioio

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.