Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Pytanie Jaki prezent?

Skoro się zarejestrowałem to pomyślałem, że może mi ktoś pomoże. Sprawa wygląda następująco:
Mój bratanek (8 lat) jest maniakiem wszystkiego co związane z gwiezdnymi forami. Jakoś nigdy nie rozumiałem tego fenomenu, ale to pewnie dlatego, że będąc dzieciakiem miałem kolegów, którzy o niczym nie mówili tylko własnie o gwiezdnych wojnach, co mnie skutecznie do tytułu zraziło. Ale do meritum. Zbliżają się jego urodziny i chciałbym mu kupić cos związanego z gwiezdnymi wojnami, tak do stówki, ewentualnie 150. Z inspiracji znalazłem coś takiego
https://www.toys4boys.pl/15-gadzety-star-wars
Ale wolałbym jakiś sklep stacjonarny. Pytania mam więc dwa: Czy w Opolu znajdę jakiś sklep stacjonarny z podobnymi gadżetami? Jeżeli są tu jacyś fani gwiezdnych wojen, to co Wy chcielibyście dostać związanego z tym tytułem? Myślałem o tym by poszukać składanego miecza świetlnego, ale nie wiem czy to nie będzie zbyt oczywiste. Z góry dzięki.
;)

Jogurt

Startujący
Z całego serca polecam klocki Lego z Gwiezdnych Wojen. Świetna zabawka i dla dzieci i dla dorosłych, z jakąś tam wartością edukacyjną, rozwija wyobraźnie i takie tam, serio, klocki są mega. Plastikowy miecz zaraz rzuci w kąt, a jak w klocki się wciągnie to będzie układał całe życie. xP Może Lego nie należy do najtańszych zabawek, ale do 150 zł spokojnie można kupić jakiś przyzwoity zestaw, a i z reguły można je dostać w każdym jednym sklepie z zabawkami.

starmilks

Startujący
Jeśli masz kase na takie gadżety to jest to dobra opcja. Nie jest to jednak takie tanie, szczegolnie jeśli chce się kupić jakiś porządny zestaw klocków lego. Te wieksze tanie nie są.
W bardziej ekonomicznej wersji polecałbym tutaj
koszulkę z nadrukiem z gwiezdnych wojen
ewentualnie kubeczek z podobnym nadrukiem.

Możesz je zamówić na stronie Megakoszulek. ostatnio sam tam zamawialem taki prezent dla znajomego

Statystyki forum

Wątków
20,143
Użytkownicy
10,260
Najnowszy użytkownik
elesyriby

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.

Socials