Wejdź na nasz DISCORD!

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się społeczności graczy! Umawiaj się na wspólne granie i rozmawiaj o grach!
Weź udział w licznych turniejach gier, dzięki naszemu kanałowi będziesz na bieżąco!
Discord

ZAGRAJ W TURNIEJACH GIER

Jesteś fanem gier online? Myślisz, że jesteś dobrym graczem? Sprawdź się w podczas turniejów!
Znajdziesz u nas turnieje gier League of Legends, AutoChess, Overwatch i nie tylko!
League of Legends

DYSKUTUJ NA NASZYM FORUM

Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawych informacji dotyczących świata gier i nowych technologii.
Mamy także spacjalne działy dla osób które szukają pomocy technicznej lub tytułów gier sprzed lat!
Overwatch

Jaka maszynka do strzyżenia włosów

starmilks

Startujący
Wypada w końcu rozejrzeć się za sprzęcichem, jednak jestem "zielony" i nie wiem jaką wybrać. Będzie to pierwsze strzyżenie i jak docelowo może wystarczyć mi długość 21mm jak ma większość maszynek, tak za pierwszym razem wolę mieć większą regulacje, bo wiadomo, że lepiej ściąć mniej jak więcej, bo zawsze można poprawić/skrócić później, choć włosy nie ręka, ale trzymajmy się większej regulacji.

zoltan

Startujący
Nie jest to wbrew pozorom takie trudne. Tylko fajnie jakbyś miał drugą osobę, która będzie Cię strzygła. Samodzielnie trudno jest się ściąć. Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów musi mieć większą moc – taka będzie po prostu wygodniejsza do użytkowania, niż jakiś tani słabiak.. Poza tym warto dopilnować, żeby umożliwiała różne długości strzyżenia, no i dobrze jak ma długi kabel - szczególnie jeśli maszynkę będziesz zabierał ze soba na jakieś wyjazdy (zdarza się, że gniazdko jest daleko od lustra).
Ze swojej strony polecam firmę Braun - dobre wykonanie i spora gwarancja.

Aktualnie dobre ceny na maszynki maja w sklepie Sferis. https://www.sferis.pl/maszynki-do-strzyzenia-1940

Ostatnia edycja:
Do góry