Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Mój kanał Gameplaye z gier multilayer World of Tanks Evolve2 Farcry 4 i inne

__Duch__

Piszący II
Klan się rozpędza kolejne walki na mapie globalnej tym razem udało się osiągnąć Finał a jaki był wynik zobaczcie

__Duch__

Piszący II
Staram się żeby nie było pustego gadania w stylu działo takie i takie penetracja taka dmg takie, to ma być rozrywka a nie lekcja historii:) Zawsze przed nagraniem mówię zaproszonemu gościowi aby mówił na luzie bez spiny i naturalnie bo najgorsze co może być to sztuczne mądrzenie się :)

__Duch__

Piszący II
Już niedługo pojawią się filmy z nowym dźwiękiem dzięki mojej Żonce od której dostałem w prezencie nowe słuchawki z o wiele lepszym mikrofonem :)

__Duch__

Piszący II
Nowy odcinek z serii Taka bitewka #14 dziś troszkę inny w ramach wyjątku. Bohater powtórki przekonał mnie, że warto tę bitew pokazać :) kto zrozumie bohatera to szacun :)

__Duch__

Piszący II
Witam dawno mnie nie było na forum ale za to na kanale aktywność jak najbardziej. Nowy sprzęt do nagrywania nowy mikrofon, od teraz też już wszystkie nowe filmy są dostępne w jakości 1080p 60fps :) najnowszy odcinek poniżej:

Ostatnio edytowany:

__Duch__

Piszący II
Tyma razem taka bitewka wykonana na 5 poziomowej arcie 105 leFH18B2. Świetny wynik i jeszcze lepszy wyciąg.

Statystyki forum

Wątków
20,046
Użytkownicy
9,603
Najnowszy użytkownik
Kaku

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.

Socials