Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Fotel dla gracza

Witam, mój pierwszy post na forum, witam wszystkich serdecznie.

Nie zjedzcie mnie za banalne pytanie, szukam fotela do codziennej pracy przy kompie, często siedząc kilka h giercując.

Budżet do 1500zł.

Trochę poczytałem o Dxracer i DXseat, dezajnersko podobają mi się. Zastanawia mnie słaba dostępność tych foteli, nawet na stronach producenckich. Szukam czegoś wygodnego , trwalęgo i ergonomicznego przede wszystkim.
Będę naprawdę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

S

slot777

Gość
Zgadzam się z zadora. W ikei jest fotel marcus. BDB. Odradzam cały gejmingowy szajs. Postaw na prawdziwą ergonomię. Z wyższej półki to tylko ergohuman albo coś na jego wzór.

Mam XRacear - po trzech latach "skóra" praktycznie nie istnieje. Fotel wygląda jak ser szwajcarski. Technicznie bez zarzutów. Choć za 1000 zł spodziewałem się bardziej mocniejszego materiału. Także, również odradzam te z wyższych półek.

Ostatnio edytowany:
Ja wolę jednak fotele z materiału. Rok temu kupiłam swój pierwszy fotel gamingowy, bo muszę przyznać, że spędzam przed komputerem sporo czasu. Cóż zrobić, takie hobby. Jednak bałam się o swój kręgosłup i skorzystałam z niezłej przeceny, którą znalazłam w sklepie z Białegostoku PRO-GAMER.

Statystyki forum

Wątków
20,143
Użytkownicy
10,260
Najnowszy użytkownik
elesyriby

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.

Socials