Streamy Twitch

Streamy YouTube

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Fotel dla gracza

Witam, mój pierwszy post na forum, witam wszystkich serdecznie.

Nie zjedzcie mnie za banalne pytanie, szukam fotela do codziennej pracy przy kompie, często siedząc kilka h giercując.

Budżet do 1500zł.

Trochę poczytałem o Dxracer i DXseat, dezajnersko podobają mi się. Zastanawia mnie słaba dostępność tych foteli, nawet na stronach producenckich. Szukam czegoś wygodnego , trwalęgo i ergonomicznego przede wszystkim.
Będę naprawdę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

Teraz sporo tych "dedykowanych' ale nie wolałbyś przypadkiem dobrego materiałowego z siatką?
aasadlabiznesu.pl

Ostatnio edytowany:

zadora

Startujący
a w ikei znajdę jakies dobre fotele? niekoniecznie dla graczy, byle były wygodne. :-)

Najważniejsze, żeby fotel był wygodny. Nie ma nic gorszego, niż siedzenie kilku godzin bez podpory odcinka lędźwiowego.
Adwokat rozwód Warszawa

Ostatnio edytowany:
Zgadzam się z zadora. W ikei jest fotel marcus. BDB. Odradzam cały gejmingowy szajs. Postaw na prawdziwą ergonomię. Z wyższej półki to tylko ergohuman albo coś na jego wzór.

Mam XRacear - po trzech latach "skóra" praktycznie nie istnieje. Fotel wygląda jak ser szwajcarski. Technicznie bez zarzutów. Choć za 1000 zł spodziewałem się bardziej mocniejszego materiału. Także, również odradzam te z wyższych półek.

Ostatnio edytowany:

Statystyki forum

Wątków
20,409
Użytkownicy
9,610
Najnowszy użytkownik
TheKredens

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Użytkownicy online

No members online now.