Ważne Ogłoszenie EasyHC EasyHC Informacje!

Dyskusja w 'Ogłoszenia serwerowe' rozpoczęta przez użytkownika mateuszb47, Paź 5, 2017.

1. mateuszb47

mateuszb47 Junior Admin Staff Member Junior Admin

Docenione treści:
    735
    W piątek 6.10 o godzinie 18:30, startuje nowa edycja serwera EasyHC!
    To będzie ostatnia edycja NA WERSJĘ 1.7, następne będą tylko od wersji 1.8 z czasem może nawet do 1.12.2.
    Naszym zdaniem to źle stać cały czas w miejscu, w tym przypadku, to serwer na 1.7-1.8. Z 1.7 nie mogliśmy praktycznie nic dodać, bo to się buguje, tamto się kopiuje. Nie mogliśmy dodać, żadnych nowości, ponieważ większość fajnych pluginów działa od wersji 1.8, co się już stawało nudne. Niczym się nie różniliśmy od innych serwerów tego typu, teraz mamy nadzieję jak przejdziemy po piątkowej edycji na wersję 1.8, to gracze się przekonają co do nowości i polecą serwer znajomym.

Dużo graczy pytało nas czy przejdziemy na BP, (Blazing Pack) odpowiedź jest prosta, nie. Nie sądzimy, ba a nawet jesteśmy pewni, że nie przejdziemy na BP, to jest spowodowane tym, że graczom nie chce się pobierać jakiś paczek a za tym idzie utrata graczy, zarówno jak i starych tak jak tych nowych. Bez graczy nie ma serwera, bez serwera nie ma nas, tak naprawdę, to gracze tworzą serwer!

Zapraszam na nasz Fanpage na którym obecnie trwa konkurs na Legendarne Pakiety (Więcej informacji tutaj *KLIK*)

MateS lubi to.
  2. Cr0Su

Cr0Su Nowy

Docenione treści:
    0
    ja to bym na bp tylko pogral..

3. Milczar0

Milczar0 Pan Killer

Docenione treści:
    14
    Tracicie graczy tylko i wyłącznie przez to że nie ma blazing pack'a i 3/4 serwera to cheaterzy. Tyle mam do powiedzenia :)

4. mateuszb47

Docenione treści:
    735
    Nie patrzcie tylko na siebie, to, że wy chcecie BP nie oznacza, że każdy chce.
    Popatrzcie na nowych graczy, jak będzie BP, to będzie wyglądało tak:
    "Jakiś serwer wbije sobie"
    "O trzeba pobrać BP nie chce mi się"

5. MileeeczeK

MileeeczeK Hodowca Ameb

Docenione treści:
    501
    Poza tym BP idzie w bardzo prosty sposób przejeść.

Jest już na internecie, masa przeróbek Blazing Packa, które posiadają cheaty ;)

mateuszb47 lubi to.
  6. Cr0Su

Cr0Su Nowy

Docenione treści:
    0
    jaki spawn bedzie :kappa:

7. mateuszb47

Docenione treści:
    735
    Autorski, jak zawsze.

Matti lubi to.
  8. Langos

Langos Piszący III

Docenione treści:
    5
    Nie chce im się pobierać BP a huzuni to jakoś tak ? hmmm nie gadaj głupot

9. Minimunko

Minimunko Legenda

Docenione treści:
    331
    Skoro są takimi ciotami i potrzebują huzuni to gg wp.
    Na gb jest wiele osób które nie używają ani BP ani Huzuni ani innych wspomagaczy bo są NORMALNI i umieją NORMALNIE się klepać. A nie jechać na aurze niczym walec po betonie.
    o to chodziło mateuszowi

10. Langos

Langos Piszący III

Docenione treści:
    5
    Grasz na serwerze ? Jak tak to nie mów mi, że ludzie grają normalnie. I nie oszukuj mi tutaj. Grałem całą edycje do teraz to chyba tylko gildia ANTY ( nie wszyscy ) grali uczciwie czego nie jestem pewny. Normlani ludzie wychodzą jak po 5 min kopiąc przy bedroku dostają kreta <3

11. Grandafu

Grandafu Piszący III

Docenione treści:
    26
    @Langos może nie dosłownie nasza gildia jest czysta ale zapewniam Ci,że ja jestem czysty.
    Nie odpowiadam za resztę niech sami się wypowiadają :)
    Pozdrawiam Grandafu

12. Langos

Langos Piszący III

Docenione treści:
    5
    @Grandafu o Tobie to akurat złego słowa nie powiem. Ale tą sieć to ja kocham <3 Napisałem post o prawdzie co się dzieje, a oni go usuwają bez jakiegokolwiek odzewu ;/ Szanuję

13. Milczar0

Milczar0 Pan Killer

Docenione treści:
    14
    Aktualnie cała nasza gildia jest bez cheaterów bo pozbyliśmy się pewnych osób używających wspomagaczy :)

14. Minimunko

Minimunko Legenda

Docenione treści:
    331
    aha, bo teraz wszyscy jeżdżą na aurach.
    Teraz już nie ma normalnego PVP tego co było kiedyś. Tylko to, kto znajdzie lepsze haxy a jak admin wbije szybko relogać trzeba.
    I tak, wiem co mówię jako była osoba należąca do administracji GB przez powyżej rok i wielu trybów.
    Poza tym sam sporo pograłem na wielu serwerach PVP podbijając topki aż do rozpadu ekipy.
    I nie generalizuj. Bo są normalne osoby które normalnie grają na serwerze - ale się nie ujawniają, nie wszyscy są jak ty.

15. Langos

Langos Piszący III

Docenione treści:
    5
    Tak dokładnie na tym serwerze jest. Jak byłeś adminem tutaj to nie wiem myślisz, że więcej wiesz ? Własnie nie to gracze najwięcej widzą co się dzieje i kto tak naprawdę oszukuje. I tu się zgadzam, są takie osoby, ale nie ma ich zbyt wiele ;p. I rozwiń ostatnią myśl bo nie rozumiem.

16. Minimunko

Minimunko Legenda

Docenione treści:
    331
    Nie zmienisz całego świata. Skoro są osoby z cheatami i myślą że dzięki temu są legendami to się mylą - są zwykłymi fk którzy służą tylko jako mięso armatnie.
    Skoro byłem w administracji, byłem przed jako gracz. I mogę powiedzieć że wiele się zmieniło w społeczeństwie samych graczy.
    Tym zabawnym akcentem kończę tą dyskusje.

Poleć tę stronę