Streamy Twitch

Streamy YouTube

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Dokończamy grę przygodowa, zręcznościowa gra akcji

C

crabby team

Gość
Witam

Zebrałem team, zrobiliśmy grę i chcemy ją pokazać większej grupie ludzi. Wystawiliśmy na steama pod głosowanie ludzi. Przy okazji jeśli uznacie, że gra jest w porządku to prosiłbym o głos. Każdy głos widzimy i jesteśmy za niego wdzięczni.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=874735985

Produkcja gry to pasmo opóźnień, bóli i rozczarowań. Nie będę więc o tym pisał.

Żeby nie robić kolejnej strzelanki czy platformówki, zdecydowaliśmy się na klasyki: Pac-Man czy też Go Dizzy Go. Oczywiście jest to tylko ukierunkowanie bo gra ewoluowała w różne strony. Jako że sam kiedyś szukałem gier w które pograć można z dziewczyną, zdecydowaliśmy, że będzie to właśnie gra dla dwojga.

Po co tu jestem?
Jesteśmy na etapie kończenia gry i ciężko jest wypatrzeć co jest do poprawki, gdy człowiek miesiącami wgapiał się ciągle w to samo. Mamy w planach grzebanie w grze jeszcze przez miesiąc a znając życie przez dwa miesiące. Możemy więc coś zmienić lub poprawić. I tu moja prośba, jeśli zauważycie coś co koniecznie trzeba zmienić lub fajnie jeśli by coś doszło... - wszelkie sugestie, uwagi i pochwały :) mile widziane.
Uprzedzam posty typu: 'całość do wymiany, polepszyć wszystko'. Zawsze może być lepiej i podnosić poziom w nieskończoność.

Aktualnie strona www jest w tworzeniu. (gra nie jest w sprzedaży więc mam nadzieję że władze forum mnie nie zablokują).

Run Crabby Run na facebooku !
https://www.facebook.com/runcrabbyrun/?fref=ts
W razie czego link będę aktualizował.

Zastanawiamy się nad zrobieniem wersji demonstracyjnej.
Odpowiem na wszelkie pytania.

Minimunko

Legenda nad legendami
Spokojnie. Dobry dział, miejsce więc wszystko z twoim tematem jest ok.
Co do gry to niestety mało nam przedstawiłeś więc nie wiemy za bardzo co można dodać a co zmienić.
Fajnie byłoby gdyby powstał jakiś filmik na Yt albo właśnie wersja demo :)
Projekt fajny, dobrze że coraz więcej ludzi tworzy coś swojego
Powodzenia

C

crabby team

Gość
Podałem link do facebooka i do Steama. Jest tam kilka screenów, dwa trailery (w jednym jest minuta gameplayu) i sporo informacji.

Minimunko

Legenda nad legendami
Teraz to zobaczyłem.
Gra ciekawie się zapowiada. Co do tych propozycji to nadal trudno cokolwiek wywnioskować. Jak tylko pogram na pewno coś się znajdzie do dodania.
Interesuje mnie czy będzie opcja pogrania w więcej niż 2 osoby np; online

C

crabby team

Gość
Jest możliwość grania na jedną osobę lub w parze na jednej klawiaturze lub na padach. Aktualnie zbieramy głosy, by zobaczyć czy ludzie są zainteresowani.

Statystyki forum

Wątków
20,409
Użytkownicy
9,610
Najnowszy użytkownik
TheKredens

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Użytkownicy online

No members online now.
    Początek strony