Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Czy według was granie w jakąś grę ,która jest uważana za dziecinną jest podstawą do wstydu??

Niedawno miałem sytuację ,w której kolega był wyśmiewany za grę w minecrafta. Stanąłem w obronie kolegi ,ponieważ sam gram w minecrafta.
Karol (bo tak miał na imię wyśmiewany) został nazwany niedojrzałym i idiotą z powodu ,że gra w grę ,w którą grają raczej osoby młodsze.
Jakie macie zdanie i jakie jest wasze podejście to gier "dla osób młodszych"???
Chętnie przeczytam ,Kajtek.

Po pierwsze proszę, abyś nie używał spacji przed znakami interpunkcyjnymi tylko za nimi.

Przechodząc do tematu. Nie ma czegoś takiego jak dziecinna gra. Gry mogą być dobre lub złe w wykonaniu ale określeniami typu dziecinne czy głupie można jedynie opisywać społeczność graczy jaka wokół danej gry się tworzy. Sam gram w Minecrafta i mam z tego mega fun. Akurat MC jest na tyle rozbudowanym tworem, że dawanie wyłączności dla jednej grupy wiekowej jest przesadą.
Wyzywanie innych, że grają w jakąś grę jest po prostu słabe i dziecinne (heh). Oceniajmy czyjegoś skilla w danej grze :P

Jeśli ktoś wyzywa Cię od dzieciaków bo grasz w grę a która rzekomo dla nich jest to sam jest niedojrzałym idiotą. Ludzi nie ocenia się po tym w co się ubierają, jaki mają telefon a tym bardziej w jakie gry grają. Osobiście również lubię pograć w mc jako klasyka z kolegami. I uwierz że w naszej "grupie" potrafią czasami być osoby po 20 lat i nikt nikomu wyrzutów nie robi.
Nie bierz tego jakoś do siebie, inteligencja takich osób musi być baaardzo niska.

Po pierwsze proszę, abyś nie używał spacji przed znakami interpunkcyjnymi tylko za nimi.

Przechodząc do tematu. Nie ma czegoś takiego jak dziecinna gra. Gry mogą być dobre lub złe w wykonaniu ale określeniami typu dziecinne czy głupie można jedynie opisywać społeczność graczy jaka wokół danej gry się tworzy. Sam gram w Minecrafta i mam z tego mega fun. Akurat MC jest na tyle rozbudowanym tworem, że dawanie wyłączności dla jednej grupy wiekowej jest przesadą.
Wyzywanie innych, że grają w jakąś grę jest po prostu słabe i dziecinne (heh). Oceniajmy czyjegoś skilla w danej grze :P
Sorki Matti za te przecinki. ;)

Statystyki forum

Wątków
20,143
Użytkownicy
10,260
Najnowszy użytkownik
elesyriby

Premium news

• NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Reklama

W tym miejscu wyświetli się reklama.