EasyHC Chcę UB

Dyskusja w 'Prośby o unbana' rozpoczęta przez użytkownika EzzY1337, Lip 15, 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. EzzY1337

EzzY1337 Nowy

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Twój nick na serwerze: EzzY1337
    Rodziaj kary: tempban
    Nick Admina nakładającego kare: Wojto1122
    Data przewinienia: 15.07.2017
    Powód bana:Brak Współpracy
    Treść odwołania: Zostałem weznany na sprawdzanie kiedy akurat robilem mojej gildi potki siły 2 i kolega do mnie sie tepnoł i dałem my 1 "blaze roda" i 2 "brodawki" .
    Dodatkowe informacje:
    Dstałem bana na 30 dni a admin nawet mnie nie sprawdził, gdy póżniej zapytałem sie gdzie pisze że nie wolno tepać mówi że na forum ale on sam szukał 30 min. Najważniejsza informacja miejsce gdzie mnie tepną nic nie pisało o tym że nie wolno tepać

Ostatnio edytowany: Lip 15, 2017
  2. Filuuu
    Meh

Filuuu Globalny Moderator Staff Member Globalny Moderator Moderator lokalny Support Minecraft

Docenione treści:
    193
    Punkty:
    158
    Skoro rzuciles itemy koledze w pokoju do sprawdzania gdzie nie powinno byc nikogo oprocz osoby podejrzanej i sprawdzajacego to sie ban nalezal. Tym bardziej jak piszesz, ze robiles potki i rzuciles mu skladniki potrzebne do ich wyrobienia. W sumie jest to cenny material a jesli twoim zdaniem nie to kolega sam mogl sobie po niego isc.
    Co do punktu o tepaniu, podchodzi do niego zakaz uciekania z pokoju a PRZEDE WSZYSTKIM zakaz oddawania itemow skoro zostales odseparowany od innych graczy.
    Tutaj masz punkt z regulaminu, a nawet 2.
    > Gracz który został wezwany, nie może oddawać itemków innemu graczowi (niestosowanie się do tego, grozi banem za brak współpracy dla obu graczy)
    > Admin ma prawo zbanować gracza za czyn nieokreślony w regulaminie jeśli uzna go za szkodliwy dla serwera lub społeczności graczy.

3. mateuszb47
    Kofeina

mateuszb47 Junior Admin Staff Member Junior Admin

Docenione treści:
    599
    Punkty:
    244
    Każda osoba, którą zbanował wojto, została odbanowana.
    /zamykam

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę