BeeFighters - Instancje, PvP/E

Dyskusja w 'Gry przeglądarkowe' rozpoczęta przez użytkownika BeeFighters, Maj 19, 2017.

 1. BeeFighters

  BeeFighters Nowy

  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Ekonomia & PvP/E
  Model Płatności: F2P
  Data wydania: Styczeń, 2017

  [​IMG]  BeeFighters.com  BeeFighters.com jest nową, prężnie rozwijającą się grą internetową via www z jedyną i niepowtarzalną tematyką. Oficjalny start gry (wyjście z fazy beta i restart kont) odbył się 1 stycznia 2017r. owocując w ogromną rejestracje nowych kont oraz utrzymaniem wysokiego online po dzień dzisiejszy!

  Gra pozwala użytkownikowi na wcielenie się w pszczelarza/inwestora i rywalizowanie między graczami o posiadanie jak najlepszej pszczoły w rankingu BeeFighters oraz nagrody rzeczowe jak i prestiż na serwerze.

  Atutami gry jest ogromna i ciągle rozwijająca się funkcjonalność, co czyni ją wyjątkową. Do walorów tej gry możemy zaliczyć:  1. Akcje, Podziemia i Przygody, na których mamy możliwość zdobyć dobra różnego rodzaju: pieniądze, kilka odmian miodów, pszczoły oraz nektar, dzięki któremu mamy możliwość rozwijania statystyk pszczół.
  2. Arena/Podziemia - to miejsce gdzie pozyskasz dodatkowe doświadczenie, większą ilość miodu oraz finanse/mleczko pszczele, lecz pamiętaj do zdobycia tego potrzebujesz wytrenowanej pszczoły!
  3. Ogród, w którym sadzimy drzewa, kwiaty, krzewy potrzebne do wydobywania miodu.
  4. Przemysł – miejsce gdzie zainwestujesz swoje zarobione finanse zdobyte podczas Akcji oraz Przygód, wykupując budynki zarobkowe oraz ule do produkcji miodu.
  5. Ataki/Obrona Rojem – wyszkol 10 dodatkowych pszczół, które pomogą Ci w rabowaniu przeciwników z magazynowanego miodu oraz uchronią Cię przed grabieżą.
  6. Handel – jaka licząca się gra może istnieć bez dobrze zorganizowanego handlu zewnętrznego.
  oraz to, co najważniejsze oraz niespotykane nigdzie indziej

  • Instancje – pierwsze i jedyne Instancje występujące w grze przeglądarkowej! Zbierz 20 graczy i zmierz się z potężnym owadem, który przetrzymuje porwane pszczoły. Choć zostały wprowadzone miesiąc po starcie gry, przeciwnik okazał się na tyle potężny, że tuż po przegranej walce handel bardzo się ożywił a wymiana zdań odnośnie taktyk do pokonania danej Instancji zalała Chat na wiele godzin.
  Do Instancji może przystąpić 20 graczy, założyciel decyduje, kogo przyjąć i jaką role mu powierzyć. Do dyspozycji są 3 stanowiska: tank (obrona), dps (atak), healer (support). Ze względu na umiejętności pszczoły wybiera się odpowiednie, które posłużą, jako osoby przyjmujące obrażenia jak i osoby, które te obrażenia maja generować.  Dla ułatwienia gry zaraz po zarejestrowaniu dostępny jest samouczek in-game. Przygotowaliśmy również bardziej rozbudowany samouczek, który ułatwi wam pierwsze kroki w grze. Link: Samouczke  Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy na BeeFighters.com oraz na nasz FanPage oraz forum gry.  Plusy:

  + brak narzuconej drogi rozwoju
  + oryginalna tematyka
  + rozbudowana funkcjonalność
  + prosty i przejrzysty interfejs
  + przygody pełne emocji
  + możliwość gry na urządzeniach mobilnych i PC  Minusy:

  - trzeba poświecić trochę czasu, aby poznać wszystkie funkcje w grze
  - dużo pracy trzeba włożyć na początku gry
  - uzależnia  Darmowe Konto Premium - zapraszamy do gry! ;]
   

Poleć tę stronę