Streamy Twitch

Streamy YouTube

Witaj na GamesBoard.pl!

Zarejestruj się już teraz i uzyskaj dostęp do pełnej zawartości GamesBoard.pl

Battlefield V czyli jak wkopać się jeszcze przed premierą

#1

 
Gry battlefield mają to do siebie że czasami potrafią nas negatywnie zaskoczyć. Mimo to cała seria zdobyła nie małą popularność, a duże grono osób już od dawna wyczekuje tej premiery. Mimo że 5 część gry miała być w jakimś stopniu niezawodna i poprawiona to już przed premierą pokazują się pierwsze problemy. Wydaje się, że tak duże studio jak DICE powinno ich uniknąć, jest jednak inaczej.
Mowa tu o ciągle pojawiającym się temacie spadających klatek i braku optymalizacji. Wielu graczy dwoi się i troi, żeby wycisnąć jak najwięcej z gry. Niestety pomimo wielu prób i dobrych chęci niektórzy nie są w stanie pokonać lagów. Podobny problem pojawiał się już w wcześniejszych odsłonach serii.
Kolejnym problemem DICE jest opóźnienie, wydawało nam się że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Niestety na niecały miesiąc przed premierą pojawiła się oficjalna informacja że debiut gry został przesunięty na...
Kontynuuj czytanie...
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:

Matti

Pogromca Ameb
Członek ekipy
Administrator
#2
Decyzja o przesunięciu premiery nie jest czymś strasznym... niestety martwi mnie fakt, że wydają kolejną część swojego flagowca i powtarzają te same błędy.
 

Statystyki forum

Wątków
20,411
Wiadomości
159,230
Użytkownicy
9,631
Najnowszy użytkownik
Cupis9

Premium news

  • NAGA VIRTUAL - artykuł o wirtualnym rynku
  • Ostatnie posty

    Użytkownicy online

    Początek strony