Balala Games zaprasza na YT :)

Dyskusja w 'Mój kanał' rozpoczęta przez użytkownika Balala Games, Lip 11, 2017.

1. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć!

Serdecznie zapraszam do śledzenia nowego kanału Balala Games ( http://bit.ly/2uV2vYv ).
    Ja nazywam się Piotrek i graniem w gry zajmuję się rozrywkowo niemalże od 20 lat (mam 26), jednak dopiero niedawno poczułem inspirację i postanowiłem otworzyć kanał na YT. Wszystko wygląda bardzo skromnie ale będę starał się na bieżąco budować zawartość kanału.

Obecna seria: Prey 2
    Pozostałe gameplaye: Move or Die, Dead By Daylight
    (pierwsza playlista, od maja 2017)

Serie są (moim zdaniem) o tyle ciekawe, że nie nagrywam ich solo, a z innymi balalatorami ;)

Do zobaczenia na kanale :)

Ostatnio edytowany: Lip 11, 2017
  2. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć :)
    Minęło trochę czasu już, a mój kanał poszerzył się o kilka serii, kolejne już w drodze.
    W międzyczasie zapraszam wszystkich do obejrzenia krótkiego montażu promującego Balala Games. Zapraszam ponownie do subskrypcji !

3. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Dobry wieczór!
    Wszystkich fanów Bioshocka zapraszam do obejrzenia 6. odcinka z serii (wrzucę go dzisiaj), która jest moim oczkiem w głowie ponieważ uzupełniam gameplay tej fantastycznej gry o wątki fabularne z książki "Rapture". W szóstym odcinku przedstawiam dokładnie początki Franka Fontaine'a w Rapture (a raczej jego życie na powierzchni).

Osoby, które nie znają tytułu zachęcam do oglądania serii od samego początku, Bioshock to musthave bądź mustknow każdego maniaka gier!

https://www.youtube.com/playlist?list=PLetmh7UXyFzOxBxhuHOEtg4Uau-MoeEFh

4. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Dzień dobry :D. Od mojego ostatniego posta doszło kilka filmów, skończona seria hellblade, trwający observer, oczywiście Bioshock oraz Dead By Daylight.
    Poniżej zwiastun mojej serii z okazji 10-lecia Bioshock, a jeszcze niżej ekipowa gra Dead By Daylight :). Zapraszam!!

5. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć ^^
    Poniżej najnowszy odcinek z serii ekipowego Dead By Daylight. W tygodniu pojawią się jeszcze zaplanowane dwa :). Zapraszam serdecznie !

6. Rescruse

Rescruse asd

Docenione treści:
    2
    Poczytaj o pozycjonowaniu filmików na yt. Na pewno Ci pomoże

7. Hekson

Hekson Startujący

Docenione treści:
    1
    Cóż...Ciekawe kanał. Dobry głos do nagrywania słychać w nim powagę z tego co robisz podczas kiedy oglądałem kilka odcinków z twojej serii Bioshock. Fajnie, że masz miniaturki to przyciąga uwagę widzów. Staraj się też o systematyczność odcinków. Masz nawet intro na filmach szczerze nie patrze zbytnio na to ale jak jest to bardzo ciekawie wygląda jest i tyle :D. Ogólnie dobra robota jak na początek. ;)

8. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć, cześć :). Miałem małe wakacje ale już wracam do wrzucania odcinków, na pierwszy ogień leci ekipowe dbd. Myślę, że na dniach pojawi się też znowu fabularny Bioshock i Observer jak czas pozwoli. Dzięki też za opinie panowie, pozycjonowanie ogarnięte, ale na prawdę trudno jest się przebić przez cokolwiek w momencie, kiedy wszystkie grupy społecznościowe zakazują wrzucania jakichkolwiek linków. Pozostają mi tylko dwa fora :)
    Tymczasem zapraszamdo obejrzenia ekipowych dwóch krótkich meczów z Dead By Daylight. To niemalże święto, mieliśmy pełny 4-osobowy skład :D

9. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Dzień dobry w ten piękny sobotni poranek! ;)
    Na Balala Games właśnie pojawił się 14. odcinek fabularnego gameplay'a serii BIOSHOCK. Protagonista Jack zbliża się wielkimi krokami do Andrew Ryana, który wyjawi mu całą gorzką prawdę.

10. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć i czołem :).
    Na kanale pojawił się kolejny odcinek fabularnejserii Bioshock - Olimp. (fabularna seria, ponieważ jak już wspominałem mój gameplay uzupełniam o wątki fabularne z książki Rapture)

Odcinek "Olimp" jest o tyle znaczący, że układam wszystkie elementy wydarzeń z biura Andrew Ryana. Gracze, którzy już znają Bioshocka i jego przekręty fabularne być może odnajdą w nim odpowiedzi na niektóre pytania, które mogły im się nasunąć w trakcie grania.

Natomiast osoby nie znające gry muszę przestrzec przed SPOILERAMI
    i zachęcić do oglądania pierwszego odcinka serii jednej z ciekawszych gier ostatniej dekady.

Klasycznie pojawiają się też regularnie odcinki z ekipowych gier Dead By Daylight, poniżej jeden z nowszych odcinków [​IMG]

11. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Dzień dobry w ten pochmurny dzień !
    Ponieważ znalezienie lobby ostatnimi czasy w DBD jest dość trudne postanowiłem wczorajszego wieczoru wykręcić ten krótki montaż zawierający DBD w pigułce.
    Bawcie się dobrze :D

12. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć!!
    Na kanał wjechał nowy odcinek z Dead By Daylight, w którym uciekamy przed nowym mordercą - Leatherface

13. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Siemanko wszystkim ;)!
    Wjechał dzisiaj na kanał chyba najbardziej dramatyczny odcinek z ostatnich odcinków...w roli głównej również nowy zabójca :)

14. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć :)!
    Od ostatnich moich odwiedzin forum na kanale zdążyło pojawić się sporo odcinków DBD, ale także Bioshock i Observer.
    Dzisiaj natomiast wrzuciłem wyjątkowy odcinek - kompilację najlepszych momentów (wybranych subiektywnie) ekipowego DBD.
    Zapraszam do oglądania!

15. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Dzień dobry wszystkim [​IMG]

Na Balali pojawił się właśnie nowy odcinek z Observera, serii którą prowadzę wspólnie z kumplem - Johnym.
    W tym odcinku Daniel Lazarski wchodzi do umysłu Wiktora - wilkołaka, który terroryzował mieszkańców krakowskiej kamienicy.

Chcąc nie chcąc będąc w jego umyślne i widząc obrazy jego wspomnień nasunęły nam się automatycznie skojarzenia z ...Harrym Potterem.

16. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Dzień dobry Koleżanki i Koledzy!

Od ostatniego posta na kanale pojawiło się kilka odcinków, jednakże wczoraj wystartowała nowa seria - Guacamelee!
    Wspólnie z Johnym, pijąc Tequilę, dopadniemy złego Carlosa Calacę i odzyskamy księżniczkę! Brzmi prawie jak Mario Bross ;)

Przy okazji skoro jestem przy nowościach mogę zapowiedzieć, że od razu po Guacamelee zabieramy się za Cuphead, myślę że z naszym "skillem" licznik stłuczonych filiżanek osiągnie wysoki poziom.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia i ocenienia Guacamelee! :)

17. Balala Games

Balala Games Startujący

Docenione treści:
    1
    Cześć i czołem :D
    Zapraszam do obejrzenia nowego odcinka DBD!

Poleć tę stronę