Odrzucone EasyHC Arcady - Podanie na pomocnika

Dyskusja w 'Dołącz do ekipy' rozpoczęta przez użytkownika Dupera_3142, Kwi 20, 2017.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dupera_3142

Dupera_3142 Startujący

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Nick: Arcady
    Imię: Kamil
    Mutacja: TAK
    Mikrofon: TAK
    Doświadczenie w adminowaniu: Mam dobre doświadczenie w adminowaniu ponieważ , byłem helperem na mniejszych serwerach typu : *cenzura cenzura*
    Znajomość podstawowych komend (w skali od 1 do 10): 10
    Znajomość samego minecrafta (w skali od 1 do 10): 9
    Chęć nauki nowych umiejętności (w skali od 1 do 10): 10
    Czy byłeś w administracji na jakimkolwiek serwerze gamesborad?: Nie nie byłem , ale dążę do tego żeby być.
    Dodatkowe informacje: No to tak jestem Kamil mam 15 lat i pochodzę z Torunia. Urodziłem się 3 maja 2002 i od dzieciństwa interesowały mnie gry takie jak: MC,LOL,CS. Interesuje się sportem oraz informatyką. Trenuje zawodowo (nie wiem czy dobrze dobrałem słowo) piłkę nożną w klubie Elanie Toruń. Nie przedłużając chciałbym, zostać pomocnikiem na owym serwerze ponieważ, mam dosyć cheaterów i mam do zagospodarowania dużo wolnego czasu. Więc chciałbym go przeznaczyć na ulepszeniu gry wiernym graczą tego serwera. Sam kiedyś byłem najbardziej rozpoznawalny na serwerze z moją gildią LECE. A więc podsumowując , jestem dobrej myśli co do dostania się na pomocnika, myślę że nadaje się ze względu na wyrozumiałość i doświadczenie. A i jeszcze wspomne że mogę być dziennie na komputerze około 5-6h. Tak wiem mało ale mam też dziewczyne , rodzine , i klub (który bardzo na mnie liczy). :)

2. mateuszb47
    Kofeina

mateuszb47 Junior Admin Staff Member Junior Admin

Docenione treści:
    599
    Punkty:
    244
    Nagrywasz na YT
    Twoje podanie nie spełnia określonych przez nas wymagań.
    Jeśli chcesz zobaczyć nasze wymagania kliknij tutaj.
    Powodzenia następnym razem!

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę