[News]300 dodatkowych Riot Points

Indeks witryny » Massive Multiplayer Online » League of Legends

Dodano: 22 gru 2011, 17:16
Administrator

Z okazji zbliżających się świąt Riot postanowił uszczęśliwić kupujących RP dodatkowym zastrzykiem punktów.
Cały bajer jest jednorazowy i dotyczy każdej metody płatności. Może to kogoś zachęci do kupienia punktów :)
| Przestrzegaj regulaminu a krzywda Ci się nie stanie | PW pisz do mnie w ostateczności | Jeśli masz zły humor... pamiętaj, że mam gorszy |

Dodano: 22 gru 2011, 17:22
Dziewczyna

Szkoda, że nie można np. komuś ich podarować ^^
Swoją drogą kolega mojego kolegi chciał sobie kupić wymarzonego skina ale zabrakło mu 4 RP. Napisał wiersz o lolu, wysłał do riot i dostał te 4 RP xD

Dodano: 22 gru 2011, 17:25
Administrator

Riot ma fajne podejście do graczy :D. U mnie zawsze będą mieli plusa za dobry support (prócz okresu kiedy wydawali gówniane patch'e) -.-
| Przestrzegaj regulaminu a krzywda Ci się nie stanie | PW pisz do mnie w ostateczności | Jeśli masz zły humor... pamiętaj, że mam gorszy |

Dodano: 23 gru 2011, 18:16
Wyga

Juhu kupię kolejnego niepotrzebnego skina :D!

Dodano: 23 gru 2011, 22:04
Administrator

Gratuluję ilości kasy xD

Dodano: 23 gru 2011, 22:26
Wyga

Aaa źle przeczytałem ;d Myślałem że będzie taka akcja jak kiedyś że każdemu graczu +300pkt. za free ;p W takim razie niech idą na Mazury z takimi promocjami!

Dodano: 24 gru 2011, 19:06
Administrator

Vane nie oczekuj zbyt wiele xd

Dodano: 24 gru 2011, 19:15
Uczy się grać

Kod: Zaznacz cały
Grzeczni przywoływacze otrzymają 450 Riot Points

Od początku jesieni braliśmy wspólnie z wami udział w posiedzeniach Trybunału, których celem było zidentyfikowanie graczy psujących atmosferę tworzoną w czasie gry przez naszą społeczność. W nagrodę za wasze starania, a także aby uczcić Święta, postanowiliśmy podziękować tym przywoływaczom, którzy w tym roku za punkt honoru postawili sobie przestrzeganie Kodeksu przywoływacza. Jeśli wasza postać jest na poziomie wyższym niż 6, a przez ostatnie dwa miesiące nie zostaliście zbanowani, wówczas kwalifikujecie się do otrzymania 450 Riot Points w ramach prezentu z okazji Snowdown od ekipy Riot Games.

Dodano: 24 gru 2011, 19:38
Administrator

No to fajnie że dostane xD

Dodano: 24 gru 2011, 21:02
Uczy się grać

ja juz swoje 450 dostalem ^^