• Jaki Telefon Polecacie ?
  • Indeks witryny » Hyde Park » Mobile » Ogólnie o telefonach

ShaDow Dodano: 19 paź 2011, 6:27

Dobry Gracz
    23.8%
    Chciałbym was zapytać jaki Telefon byście mi polecali.. /Mam Nokie 6300 ale muszę ją sprzedać... Nie chciałbym telefonu Dotykowego, wręcz przeciwnie.. Taki nie drogi do 400zł.. Czekam na Propozycję!

johny Dodano: 19 paź 2011, 7:16

Nowy
    60%
    Pewnie potraktujesz to jako offtop, ale tylko telefon z androidem i każdy z nich będzie dotykowy.

Jak nie chcesz wypasu a zależy Ci na klawiaturze sprzętowej to Samsung 551, jeśłi może być bez i przeznaczysz chyba trochę więcej to samsung ace (kiepska rozdziałka, ale bateria trzyma koło tygodnia.

Przydałby się do androida pakiet internetowy ;)

Nie! Dodano: 19 paź 2011, 9:12

Uczy się grać
    93.1%
    N95 do 400 znajdziesz :)
    Obrazek
    Obrazek

NOKIA E71 tak samo do 400 da rade
    Obrazek

nokia 6220 classic do 400 znajdziesz ;)
    Obrazek
    Obrazek
    SE K850i do 400 da rade
    Obrazek

SONY ERICSSON C902
    Obrazek

narazie tyle pomyśl ale jest bardzo dużo do wyboru ;)

Matti Dodano: 19 paź 2011, 10:48

Administrator
    Ja gorąco polecam telefony z androidem... kupując telefon bez androida tak na prawdę kupujesz zabawkę tylko do dzwonienia.
    Przeszukaj sobie ofertę Samsunga
    Taki np. Samsung Galaxy 551 co prawda trochę więcej niż 400 zł kosztuje ale łączy w sobie dotykowca z klasycznym telefonem a do tego ma androida.
    Obrazek
    Mój tekstowy podpis ;)

Aifam Dodano: 19 paź 2011, 13:28

Wyga
    44.2%
    Ja osobiście za Samsungami nie przepadam, lecz mam na oku Galaxy ACE. Co do androida to polecam HTC wildfire, badz wildfire S ( tez nigdy nie chciałem dotykowego, ale HTC w androidzie to nie tylko dotyk ;) ) Nie znam cen ale myślę ze drogi nie jest.

Co do postów wyżej , Nokia e71 niezniszczalna, wygodna w obsłudze i w miarę nie muląca ;] ( Kumpel ma taka juz z 2 rok, a w jego stylu użytkowania telefony wytrzymują miesiące a czasem nawet dni xD )

ShaDow Dodano: 19 paź 2011, 14:48

Dobry Gracz
    23.8%
    Chyba kupie tego HTC wildfire ;)

Dzięki za podpowiedzi :D, a ty aifam masz karmę!

/do Zamknięcia :)