ronin ps5

Strzelanki Serious Sam: Pierwsze starcie

D

dirty

Gość
„Kiedyś to były gry” idąc za tym nostalgicznym sloganem postanowiłem trochę powspominać. Nie będę za jednym podejściem rozpisywał się o wszystkich tytułach w jakie przez lata grałem. No to pojawia się dylemat co wybrać. Mój wybór padł na Fps, od razu myślicie qeak doom Wolfenstein 3d. To by było za proste :)
Grą którą chce wam przedstawić jest Serious Sam wyprodukowaną przez chorwackie studio Croteam. Fabuła jest prosta ludzie spotykają w kosmosie wielkie zło, niejakiego Tah-Um który dla zabawy podróżuje po kosmosie i dla zabawy niszczy cywilizacje. Istnieje tylko jedna szansa dla ludzkości przenieść w czasie najlepszego żołnierza i zniszczyć w zalążku zagrożenie. Jak sam tytuł mówi naszą tajną bronią jest wojak Sam. Warto powiedzieć że nasz bohater to wojskowa wersja Johnego Bravo (napakowany, obcisła koszulka) ale zamiast myśleć o fryzurze kombinuje jak zarobić piekielną rozwałkę. Aresnał naszego twardziela to zbieranina broni jedynie największego kalibru: pistolet, shotgun, tommy gun, granatnik, laser i największy kaliber armata! Arsenał potężny ponieważ cała gra polega na przechodzeniu z lokalizacji do lokalizacji i niszczeniu ogromnych chord nacierających wrogów. To jest cała ideologia tej gry. Pewnie wiele osób nigdy nie zaliczyło by tek gry do klasyków Fps ponieważ twórcy postawili na to co każdy lubi: totalna rozwałkę która świetnie bawi.
40336773904606319069.jpg
 
Ahh naprawde wiele godzin dobrej zabawy i tony zurzytej amunicji. Ale dla mnie w jakimś sensie jest to klasyk i gra którą trzeba zaliczyć.
 
uwielbiam tą grę. przegrałem mnóstwo czasu, nie jestem w stanie zliczyć ile dokładnie. grało sie wyjatkowo dobrze w okresie świąt bożego narodzenia. do dzisiaj nie wiem czym to było spowodowane. kto nie grał ten nie wie co stracił.
 
Faktycznie ten tytuł był bardzo grywalny i spędziłem z nim wiele godzin. Kiedyś wybór gier był mniejszy, ale tytuły potrafiły zająć graczy na wiele godzin. Z podobnym sentymentem wspominam np. Quake III Arena.
 
Serious Sam: Pierwsze Starcie ooo Bardzo Lubiłem tą grę, aktualnie gram w nią na steam! Spoko też jest Serious Sam: Drugie Starcie
 
Back
Do góry