ronin ps5

Sport i wyścigi Która gra wyścigowa ?

Xbox One jest jeszcze trochę drogi..A konsola XBOX360 ma cenę jeszcze w miarę znośną :) dla mnie też forza horizon 1 jest lepsza od 2. W sumie te dwie części mało się różnią od siebie. Jakbym ktoś mi dał do porównania te dwie części to mógłbym ich nie rozróżnić.
Horizonki 1vs2
1 ma troszkę lepszą oprawę graficzną
1 ma inną mapę od 2
oraz 2 ma kilka aut, których w 1 nie było.
Oraz 1 miało 100% spolszczenie - GPS, stacje radiowe etc. 2 tego na x360 nie ma.

Co do cen Xboxa One. 1200zł to cena dosyć niska, a taka cena dość często na krótką chwilę ląduje w sklepach. Sam za PS3 dałem 1100, za X360 450(+500Kinect+200pad...) więc te 1200 za tą konsolę nie jest złą ceną. Tymbardziej, że wkrótce wkroczy na nią wsteczna kompatybilność, i kupując np. Gearsy (1 remaster za 120zł) dostaniemy w gratisie 4 sztuki gearsów z X360 do ograna na One (123 i jakiś spinoff), UBI przy któreś grze doda dwie starsze odsłony etc.
 
Pierwsza Forza Horizon na x360 była całkiem fajna, w drugą część nie miałem okazji grać. Jednak na x360 najbardziej polecam wszystkie części Forzy Motorsport - od 2 do 4. A jeśli chodzi o arcadówki to polecam Project gotham racing.
 
Dla mnie też uważam ze najlepsze są NFS ale Forza horizon też należy do moich ulubionych :)
 
Z racji tego, że większą uwagę przykładam do modelu jazdy, to zdecydowanie lepiej odpowiadały mi forzy motorsport, a horizon traktowałem jako odskocznię.
 
Back
Do góry