ronin ps5

Battlefield 3

D

DarkAlienRV_V1

Gość
Mam problem. Gra nie chce się odpalić, a konkretnie chodzi o płytę. Gdy wkładam ją do stacji, w ogóle nie chce się włączyć! Wymagania sprzętowe spełniam, choć komputer jest sprzed 2-3 lat. Co mam zrobić? Gra nie jest przez steam.
 
włóż do inneo kompa skopiuj zawartość wrzuć na pendrive i odpal może pomoże
 
Prawdopodobnie masz w BIOSIE ustawione pierwsze w kolejnosci botowanie z pendrive a nie z plyty :)
Tutaj masz opisane co muszisz zrobic :)
1. Włączamy komputer i przy uruchamianiu wciskamy Del lub F2 zależy to od biosu.
2. Gdy już dostaliśmy się do biosu wybieramy opcję "Advanced BIOS Features".
3. I już na tym kroku możesz wybrać żeby twój komputer bootował się z CD/DVD,
Wystarczy wybrać opcję "First Boot Device" i wybrać CDROM.
4. Jako drugą opcję bootowania możesz wybrać Hard Disk to znaczy jak nie będzie żadnej bootowalnej płyty w napędzie CD/DVD Rom to system odpali się z dysku twardego.
5. Na koniec trzeba zapisać ustawienia bo inaczej nasza cała praca była na darmo.
Wybieramy opcję "Save & Exit Setup".
6. I potwierdzamy zapisanie wciskając klawisz Y i Enter.

Jesli przy kupnie laptopa/pc masz to ustawione domyslnie to kazda gra ci sie zaistaluje z plyty miales poprostu ustawione botowanie jako
1 z pendrive a nie z plyty
 
@up Ale przy kupnie gry w "salonie" ten klucz aktywacyjny pasuje tylko do instalatora a nie do Origin :D
Inna by byla sprawa jakby kupil przez internet klucz na Steam
Tak mysle ale moge sie mylic :D
 
@up
Ok , sam o tym nie wiedzialem bo nie wymuszalo mi nigdy aktywacij kodu w Origin.
A PS: DarkAlienRV_V czy twoj BF zostal kupiony legalnie z wypalony od kolegi bo to tez mozemy brac pod uwage ,ze sie nie chce istalator wlaczyc
 
Back
Do góry