ronin ps5

MOBA Rekrutacja na KidModeratorów Lola!

Witajcie,chcę oficjalnie ogłosić
rekrutację na KidModeratora Lola i może to właśnie ty dołączysz do ekipy.



Wymagania:


- Poświęcenie przynajmniej 1h dziennie na ogarnięcie działu,
- Minimum 20 postów na forum,
- Umiejętność pracy w grupie, zespół musi być zgrany, żadnych kłótni
- Pojęcie o League of Legends
- Znajomość interpunkcji i ortografii oraz regulaminu serwisu




Zadania:



- Pisanie postów o tematyce Lola np. o esporcie, zmian w grze
- Dbanie o porządek w tematach (powstrzymywanie spamu/poprawianie błędów/zamykanie tematów/usuwanie oszustw tzw. FreeRP)
- Pisanie poradników lub tekstów przynajmniej raz na 2-3 tygodnie
- Zachęcanie ludzi do udzielania się w dziale(tworząc różne tematy do dyskusji)


Wzór:

Nick:
Wiek:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego Ty?:



Masz jakieś pytania odnośnie rekrutacji? Pisz śmiało!
 
  • Lubię
Reactions: Sony
To uczucie, gdy więcej reputacji zdobyłeś pisząc temat o rekrutacji, niż ja o eventach i tym podobne. xD
 
Nick: MLGaben
Wiek: 14
Coś o sobie: Mam na imię Patryk. Urodziłem się i mieszkam w Sosnowcu, często przebywam na forum (kilka godzin na dzień) i na TS3. Byłem opiekunem serwera JB CS:GO. Moja "pasja" to gry komputerowe i nie tylko.
Doświadczenie: Byłem opiekunem działu JB CS:GO, znam się na MODEROWANIU. Grałem dużo w Lola i wydałem na niego 1290.00 zł (co ciebie pewnie bardzo interesuje).
Dlaczego Ty?: Tak jak napisałem w doświadczeniu. Poza tym jestem pomysłowy, siedzę bardzo dużo na forum i jestem "bezrobotny" (co się wiąże z tym, że mam dużo czasu). Zasady ortografii znam, a nawet jeżeli nie to zawsze jest korekta na forum.
Pozdrawiam.
 
Nick: Skayan
Wiek: 14, za miesiąc 15
Coś o sobie: Na imię mam Jakub, urodziłem się w Policach lecz mieszkam obecnie w Trzebieży, interesuję się grami oraz od niedawna pixel artami.
Doświadczenie: Były Senior Administrator Jailbreak TF2, oraz były Administrator 4FUN TF2 a tak poza tym to gram w League of Legends od 1 sezonu. Obecnie unranked od bodajże 2, niedługo 3 lat, jest to spowodowane tym, że gram dla zabawy, nie dla dywizji i nie dla chwalenia się kolegom w szkole, ale mógłbym pograć, lecz nie solo. Zazwyczaj gram na top'ie lub jako support.
Dlaczego Ty?: Spędzam dużo czasu na forum, znam zasady ortografii, tak jak już wcześniej wspomniałem gram w League of Legends od 1 sezonu oraz zrobiłem jeden poradnik do Nidalee.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiem, odkop, jak chcecie możecie dać mi złotą łopatę
Czy rekrutacja nadal jest aktualna?
76f98facdf.jpg
 
  • Lubię
Reactions: Skayan
Nick:Makinkosz
Wiek:14
Coś o sobie:Jestem spokojny i niekonfliktowy.Chętnie wypoczywam na łonie natury łowiąc ryby.Jestem zdolny ,ale leniwy jak mówią. Zdarz mi się coś poczytać,choć zdecydowanie wole posiedzieć na kompie.Jaram się paintballem i chętnie korzystam z parku linowego.W lola nie gram na poważnie tylko dla [frajdy].Często gram z Kolegami.
Doświadczenie:W Lola gram około dwóch lat.Obecnie szczęśliwy brąz..Linia na której gram to Support.
Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem ogarnięty w temacie.Każda nowa aktualizacja znajdzie się w Temacie League of Legends.Mówiąc krótko żaden Patch gry nie ominie tego Tematu :).
 
Back
Do góry