ronin ps5

RPG Wasze ulubione modyfikacje do gothic'a

M

marcjac

Gość
Pierwsze dwie części gothic'a wciąż posiadają sporą rzeszę fanów, a co za tym idzie również i modyfikacji. Wciąż powstają nowe polskie modyfikacje, a inne są wciąż spolszczane. Są zarówno modyfikacje zmieniającą grafikę, jak i takie które dodają nowe wątki fabularne, a nawet opowiadają całkiem nową historię.

Ja osobiście jestem w trakcie grania w pierwszą część gothic'a z modyfikacją pod tytułem "gothic edycja rozszerzona" i mogę powiedzieć, że jest to na prawdę solidny mod. Jest jeszcze wiele innych w które grałem i mogę polecić. Jednym z bardzo dobrych modów do drugiej części gothic'a jest mod "Returning".

A jakie są wasze ulubione modyfikacje?
I czy lubicie od czasu do czasu zagrać w tą klasyczną grę wzbogaconą o jakieś modyfikacje?
 
Jakoś szczególnie nie przepadam za modyfikacjami akurat do Gothica, nie wiem dokładnie czemu, ale surowy Gothic ma w sobie coś czego nie lubię psuć modyfikacjami. Zauważyłem to tylko podczas gry w Gothica, inne gry całkiem często moduje, dając za przykład Skyrima.

Jednak udało mi się przejść Gothica z modem Mroczne Tajemnice i muszę rzec, że jest to w moim mniemaniu najlepiej wykonana modyfikacja do mojej ulubionej gry. Co do dwójki to zdarzyło mi się zagrać z Returningiem, ale po 15 godzinach czar prysł.
 
Back
Do góry